Skocz do zawartości
puchaczOLSZTYN

Co Oznaczaja Te Bledy W Memtescie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, poradzilem sie ludzi w sprawie resatrtujacego sie co jakis czas komputera, poradzili mi sprawdzenie ramu, zrobilem memtest86, oto rezultaty:

 

http://mail.ols.vectranet.pl/~sowa/bledyRAM/

 

jest sporo bledow okolo 500 i to po 4 godzinach testowania, nei chcialo mi sie czekac do konca testu juz, drugie tyle czasu.

 

 

1. Nie wie ktos moze co oznaczaja te bledy???

2. Jak pamiec jest do wymiany to czy mozna kupic takie cos co chodzi na aukcji:

 

512 MB SDRAM PC 133 MHz

 

Fabrycznie nowe pamięci renomowanej firmy EMPAQ !!!

24 miesięcy pisemnej gwarancji !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też maięłm błędy w Memteście i juz myślałem że pamięc jest walnieta a winne okazało się sypiące się mobo. Najlepiej jakbyś mógł przetestowac tą swoją pamięć na innym komputerze to wtedy miałbyś 100% pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. kondensatory na plycie zaczynaja puchnac :P

 

ewentualnie Twoja plyta gryzie sie z tymi pamieciami co masz :P

1630031[/snapback]

kurde i co ja mam zrobic??? kupie nowa pamiec i bedzie zla, albo okarze sie ze ta stara dobra, i co bede plyte glowna wymienial??? :/// to po co mam kupowac nowa pamiec zeby sprawdzic, neistety nie mam mozliwosci sprawdzenia pamieci w innym komputerze, jak mozna sprawdzic plyte glowna ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...