Skocz do zawartości
gemini4all

Samsung 26" Lcdtv - Pytanko...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zakupiłem ten oto LCD TV SAMSUNG LE26R51B LINK mam teraz pytanie, podłączyłem ów LCD jako dodatkowy monitor przez D-SUB (DVI w D-SUB - przejściówka i potem D-SUB do LCD - ekranowany itp. ) ustawiam rozdzielczość 1366x768 (czyli norma tego LCD), wszystko wygląda OK - filmy, gry, www itp. (karta graficzna: Sapphire Radeon 9800pro), ale mam pytanie o odświeżanie na takim panelu, w zakładce ekrany widnieje 60Hz dla dodatkowego monitora (mój Samsung) - czy to jest poprawne odświeżanie czy może powinienem więcej ustawić? Sterowniki: najnowsze Catalyst. Jeśli tak to jak tego dokonać żeby wszystko działało w 100% elegancko? Jeśli ktoś może pomóc w konfiguracji celnymi uwagami to byłbym wdzięczny.

 

 

Moja krotka recenzja:

 

Matryca wyglada tak jak w zwyklych LCD no moze z bardzo bliska pixele wydaja sie nieco "duze" Ale generalnie jest super, smuzenia brak :) Zauwazylem jedno ze DNIe (Digital Natural Image engine) bardzo dobrze sie spisuje, kolory sa zywe, czern czarna etc. Dzisiaj zakupilem kabel D-Sub (bo defacto takowego nie bylo w pudelku :-| ) i podlaczylem kompa - wszystko wyglada naprawde zajebiscie! Tylko te odswiezanie mnie zastanowilo, wiedzialem ze LCD tym sie nie musza martwic, ale poprostu chcialem sie spytac "ekspertow" Tak czy inaczej pokoik mam 3mx3m, wiec taki LCD jest naprawde duzy i komfortowy jak na te warunki, nie mam najmniejszych zastrzezen co do obrazu zarowno TV jak i komputerowego, to jest to czego mi bylo potrzeba do domowego kina (dvdripy - divxy wygladaja super i rozrywki - wszelkie gry zyskaly nowy wymiar calowy :D Z tylu znajdziemy mase wyjsc, kazdy znajdzie to czego mu potrzeba, jest nawet HDMI. Caly telewizor prezentuje sie bardzo ladnie, dla mnie wazne bylo aby glosniki byly pod ekranem dzieki temu tv wydaje sie mniej "wydluzony". Matryca jest matowa, takze nie odbija swiatla i wszystko wydac jak nalezy nawet podczas slonecznego dnia. Ladna czarna ramka (ona juz odbija swiatlo, jest lustropodobna - ale na szczescie to nie przeszkadza w ogladaniu) i srebrne wykonczesnie na dole - dla mnie bomba :) Z prawej dolnej strony na boku ramki znajduja sie przyciski recznego sterowania, pilot sam w sobie jest wygodny i funkcjonalny. To tyle jak ktos ma pytania niech pisze tu na forum, w miare czasowo cos dopisze jesli trzeba.

Edytowane przez gemini4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...