Skocz do zawartości
Masaccio

Jaki Wentylator Do Budy

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję jakiś naprawdę cichy wentylator 80 do obudowy. Nie musi być jakiś ekstra bajerancki, najważniejsza jest cicha praca.

1637265[/snapback]

polecam .....SZUKAJ :D, bylo nawet na tej stronie o tym :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten bedzie chyba za glosny, teraz mam ARCTIC COOLING Fan 3 TC i jest za głośny. Znalazłem coś takiego jak PAPST 8412 N/2 GLLE

http://4speed.pl/sklep.php?stan=opis&id_towaru=911

Podobno szum na poziomie 9 dB. Ktoś miał może do czynienia z tym wiatrakiem? Bo jednak przy cenie 50zł nie mogę pozwolić sobie na eksperymenty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, teraz mam ARCTIC COOLING Fan 3 puszczony na 5V, wg EVERESTa ok. 1300RPM i trochę go słychać ale nie jest tragicznie. Najciszej jest bez wentylatora ale wtedy robi się zbyt ciepło. Może faktycznie kupie ARCTIC COOLING Fan Pro 2 i puszcze na 5V, powinien być chyba cichszy niż Fan 3 na 5V.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady, teraz mam ARCTIC COOLING Fan 3 puszczony na 5V, wg EVERESTa ok. 1300RPM i trochę go słychać ale nie jest tragicznie. Najciszej jest bez wentylatora ale wtedy robi się zbyt ciepło. Może faktycznie kupie  ARCTIC COOLING Fan Pro 2 i puszcze na 5V, powinien być chyba cichszy niż Fan 3 na 5V.

1638852[/snapback]

Wywal najpierw to co blokuje wentyl, metalowe siatki itd. Drugi krok to jednak wiekszy wentyl ktory przepchnie wiecej powietrza przy mniejszej predkosci.

Co do 80mm to nieustannie polecam Nexusy :-P Pseudo ciche Arctic Fany nie maja przy nich czego szukac :lol: Gorzej tylko z dostepnoscia :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...