Skocz do zawartości
Slayer

Dobre Pinballe :-)

Rekomendowane odpowiedzi

gralem w troche pinballi na Amidze, w troche na PC'cie i jak dotad nic nie przebilo (jak dla mnie) TimeShock'a, nawet inne pinballe z tej samej stajni co TS nie podobaly mi sie juz tak bardzo, TS cenie glownie za muze i konstrukcje stolu (mnogosc roznych "<span style="color:red;">[ciach!]</span>lnikow" :>) no i grafe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PINBALL FANTASIES

 

gralbym dzisiaj ale sa szumy w pc speakerze i to doprowadza mnie do szalu

 

dzwiek w tej gierze jest swietny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem niedawno fajnego pinbala 3d byl masakryczny niestety zapomnialem nazwy ale byla tam plansza gdzie np lazil dinozaur kazda plansza skaldala sie 2-3 kawalkow gdyby ktos znal nazwe tej gry i podal bylbym wdzieczny bo zginala mi po formacie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem jakies pół roku tmu w "adventure pinball forgotten island"

 

i sie rozczarowalem w 3h koniec gry (nudna gierka dla malolatow IMO)

 

kiedys sie ciorało w kiss pinball itp a dzis mnie jakos do pinbali nie ciagnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PINBALL FANTASIES

 

gralbym dzisiaj ale sa szumy w pc speakerze i to doprowadza mnie do szalu 

 

dzwiek w tej gierze jest swietny

Gralem w to przez dlugie miesiace, szczegolnie stol Stones n' Bones - te przerazajace oglosy :D.

Wlasnie w tej chwili sciagam to sobie, zobacze czy da sie to na czym jeszcze odpalic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma juz stołów .Nie robia juz PINBALLI albo ja nic o tym nie wiem . Pamietacie te czasy :) Teraz kupuje AMIGE kumpel ma troche pinballi bede gral inaczej sie nie da .Kiedys sie zagrywalo calymi dniami i nocami .Kto pamieta PINBALL ADVETURE , DREAMS cos pieknego . Szacun dla wszystkich ktorzy graja w PINBALLE :] .Pozdrawiam .Wogule teraz cienko z tymi grami oprocz szlagierow dlugo wyczekiwanych sequeli itd itp to tak naprawde nic sie nie zdarza tylko wyscigi i strzelanki .Nie widzialem jakos dobrej strategi od czasow BRODA w ktorego gram zapamietale no moze ostatnio wrocilem do GENERALSOW . MARNOSC NAD MARNOSCIAMI BIADA NAM GRACZE BIADA!!!!! :cry: :cry: :cry: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety to prawda. Pamiętam pinbala z Amigi. Godziny spędzone z kumplami i rozgrywki na kase. Ale to nie tylko o pinabala chodzi. Kiedyś małe, biedne gry cieszyły bardziej czlowieka niż teraz 6 płytowe wielkie przedsięwzięcia. Teraz choć tak wiele gier wychodzi na rynku ciężko znaleźć taki tytuł, który przyciągnąłby na kilka miesięcy. Pamiętacie - Diablo 1 , Fallouta 1 i 2, Tyberian Sun, Heroesów 1, 2 i 3, MDK, Revolta, Starcraft, GTA 1 i 2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie calkowicie sie zgadzam gralem w PRINCE 3d i przestala mnie bawic jakos FARCRY tez przerwalem moze jeszcze wroce jest monotonny strasznie .Tylko idziesz i walisz niby z diablo tez tak bylo ale ta gra miala jednak cos w sobie jeszcze teraz do niej wracam i ta muzyka niesamowita .A co do PINBALL to tez na kaske gralem kiedys robilismy zawody przez cale ferie zimowe pamietam wtedy bylem najlepszy :) .Albo Mortal Kombat na kase na automatach w ŁEBIE EMO-TSETUNG na wyjezdzie kozaczył i mi taki małolat w okularach dowalil przegralem wszystko :] [ bez urazy dla ludzi w okularach ] .Kiedys bylo inaczej zupelnie inaczej . Pamieetam jeszcze zjazdy z kumpalmi po lanie to byl czad teraz czlowiek nie ma juz tak czasu jak kiedys hlip hlip :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh " gdzie się podziały tamte..." hlip hlip. Naprawde ruszył mnie ten temat. Aszz chyba się zastanowie i zainstaluje jakąś starą gierce :) A co do Mortala to właśnie kilka dni temu byłem u kumpla i włączył 2 część. Na emulatorze. Szczena mi opadła jak sobie przypomniałem tamte czasy. Właśnie mam od dawna pomysł na hub (direct connect ) tylko ze starymi ale ciekawymi grami. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ostatnio tak jest ze sciaga sie demo nowej gierki...odpala ...i...spoko gierka...zostaje jeszzce chwile na kompie bo mysli sie ze"pogram jeszcze kiedys"i po pewnym czasie wywala sie to...i zapomina.

Dawniej gry byly lepsze... to znaczy nowe gry byly jakimis przeskokami pomiedzy jakoscia, nowymi rozwiazaniami, grafika...

Heroes III, Unreal Tournament i Tribes 2 to sa gry ktore byly klasa sama dla siebie...Kontynuacje to juz nie to samo (tribes 2 nie ma jeszcze oficjalnie kontynuacji...ale z zapowiedzi nie zapowiada sie najlepiej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie komus uruchomic Piball Fantasies na WinXP (SP1) ??

W setsound.exe ustawiam "No Sound"

Ustawiam tryb zgodnosci z Win95 (dla pinball.exe) i zaznaczam wszystkie opcje.

Wlaczam pinball.exe i czarny ekran, nic sie nie dzieje.

Pewnie pojdzie uruchamiajac kompa z dyskietk startowej :), ale nie chce mi sie gibac w DOS-ie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez ubolewam nad tym faktem.Moc obliczeniowa komputerow jest ogromna w porownaniu z czasami pinball fantasies i pinball dreams ale widocznie developerzy doszli do wniosku ze to nie bedzie sie sprzedawac.SZKODAAAA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie...a są może jakieś nowe plansze po pinball-a w Win XP ?

Bo ten "Space Cadet 3D" czy jak mu tam już troche się nudzi...

A w sumie chodzi mi o takiego pinball-a jak jest w XP żeby było cały stół widać.

Bo ostatnio ściągałem sobie Pinball-a z jakiejś stronki i był lipa jak nic bo obraz przesówal się wraz z ruchem kulki :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni pinball w jakiego gralem i naprawde mi sie podobal (nie liczac Pinball Fantasies) to PurePinball.

Nie jest on baardzo stary (wyszedl okolo rok temu), wyglada dosc przyzwoicie, ale niestety ma tylko 4 stoly. Tu macie pare screenow: http://www.gamershell.com/hellzone_Pinball.shtml , a tu linki do dema http://www.gamershell.com/download_2458.shtml (niestety ograniczone czasowo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie bylem teraz na stronie Microsoft-u i ściągnołem sobie wersję trial Pinball-a Arcade.Fajna grafa i spoko się gra.

Ma ktos może pełną wersje?

Chętnie się dogadam z kimś ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak zagrywalem sie na PC i Na Amisi za malolata w PINBALLE ale to co zobaczylem puzniej na PC mowie o PRO PINBALL np BIG RACE USA albo TIMESCHOK zachowanie kulki grawitacja no i przedewszystki powala iloscia MODOW na stole MISTRZ az zainstaluje BIg RaCE uSA :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...