Skocz do zawartości
Pachman

Internet Na Gocławiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy może ktoś polecić mi jakiegoś sprawdzonego providera na Gocławiu? Ważne by gwarantował szybkość transferu zbliżoną do oferowanej. Najlepszy dostęp mam do ASTER ale nie wiem nic o jakości ich usług.

 

Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Czy może ktoś polecić mi jakiegoś sprawdzonego providera na Gocławiu? Ważne by gwarantował szybkość transferu zbliżoną do oferowanej. Najlepszy dostęp mam do ASTER ale nie wiem nic o jakości ich usług.

 

Z góry dziękuję.

1640210[/snapback]

Jedynymi zaletami astera są : brak limitu transferu i zwiększenie (tylko download'u) w nocy. Ceny są niewiele wyższe od tepsy. Też miałem dylemat (neostradę czy aster) i wybrałem neostradę. Z Asterem u mnie ciągle są problemy (mam kablówkę) dlatego bym go nie polecił.

 

 

To może napisz jeszcze w jakim mieście Cię interesuje.

1640306[/snapback]

Gocław to dzielnica Warszawy :wink:

Edytowane przez regedit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OT

i Szczecina  :wink:

1640713[/snapback]

heh, niech Ci będzie :razz: ale za to ASTER nie dociera na tamten Gocław :wink:

 

btw. @Pachman - może jesteś w zasięgu jakiejś osiedlówki? Mieszkasz na jakimś większym osiedlu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, niech Ci będzie  :razz:  ale za to ASTER nie dociera na tamten Gocław  :wink:

 

btw.  @Pachman - może jesteś w zasięgu jakiejś osiedlówki? Mieszkasz na jakimś większym osiedlu?

1641148[/snapback]

Nie ma tu osiedlowej sieci (nowe osiedle). Natomiast wszędzie podciągnięta jest ASTER. Jeśli jest OK to się podłączam. Ważne by to potwierdził ktoś z Gocławia (w WARSZAWIE) Dla mnie łączność via ASTER to najprostsze rozwiązanie. Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tu osiedlowej sieci (nowe osiedle). Natomiast wszędzie podciągnięta jest ASTER. Jeśli jest OK to się podłączam. Ważne by to potwierdził ktoś z Gocławia (w WARSZAWIE) Dla mnie łączność via ASTER to najprostsze rozwiązanie. Dziękuję serdecznie za odpowiedź. Pozdrawiam

1642508[/snapback]

A czy na ul. Rechniewskiego na Gocławiu w Warszawie sa jacys inni providerzy czy tylko UPC i Aster? Powiems zczerze ze ceny maja zaporowe, a interesowalo by mnie podlaczenie 3 lub 4 kompow...

Pozdrawiam!

trial.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...