Skocz do zawartości
matti155

Gigabyte Ga-k8nsnxp

Rekomendowane odpowiedzi

chyba K8NSXP-9 Ultra ;] mam taką i jest naprawdę dobra :) za 470zł bo za tyle ją kupiłem nie ma lepszej chyba. masz więcej kasy bierz DFI jeżeli chcesz bardzo mocno podkręcać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba K8NSXP-9 Ultra ;] mam taką i jest naprawdę dobra :) za 470zł bo za tyle ją kupiłem nie ma lepszej chyba. masz więcej kasy bierz DFI jeżeli chcesz bardzo mocno podkręcać

1645881[/snapback]

 

Koledze chyba chodzi o płytę na S754. Ta płyta jest najbardziej wypasionym produktem Gigabyte na tą platformę. Myślę, że na ten Socket to opłaca się ją zakupić, tym bardziej, że jej ceny poleciały bardzo w dół.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy to w kółko macieju niedługo zniknie io niedługo zniknie. Jakomś cudem pojawiają sie nowe wersje sempronów, coraz to więcej modeli płyt itp.

 

Poza tym s754 jest oficjalną platformą laptopową AMD i nic nie wiadomo aby w najbliższym czasie miało sie to zmienić.

 

 

 

A s939 też jest w końcu nieprzyszłościowy- na horyzoncie już jest w końcu nowa podstawja m2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci nie przeszkaza, że ta płyta ma AGP zamiast PCI Express to jak najbardziej warto ją kupić. Tylko, że jeśli będziesz chciał wymienić procesor to może się okazać, że będziesz musiał wymieniać płytę główną, a z nią prawdopodobnie grafikę :-| a wtedy to już tak ekonomicznie nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...