Skocz do zawartości
maciejko1

Tuner Leadtek Tv2000xp Expert Edition

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałbym aby posiadacze tej karty wpisywali opinie i doświadczenia na temat tej karty. Jakie macie miłe i niemiłe doświadczenia z tą kartą. Jaka jest jakość zgrywanych materiałów i na jakich kompach uzyskujecie płynność zgranego materiału.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty leniu, czekasz tylko na gotowe?

 

A było:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...=leadtek+expert

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...=leadtek+expert

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic...=leadtek+expert

 

I jeszcze z 5 innych, wystarczy szukać :mur:

Edytowane przez grzmot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety temat juz pewnie nie rozwinice się dzięki twojej pracowitości :lol: . Nie jestem leniem po piewsze a po drugie to przeszukałem i przeczytalem wszystkie tematy dotyczące tunerów!!!!!!!!!!!! podkreślam wszystkie!!! po wpisaniu słowa "tuner" w wyszukiwarce.

 

Te tematy co napisałeś zawierają jakiś problem i dalej użytkownicy próbują ten problem rozwiązać. Ten temat ma służyć ogólnej wiedzy i doświadczeniom użytkowników z tym tunerem no i chyba że ktoś by chciał to może napisać swój problem. Jest to taka zbiorówka która ma pomóc w wyborze tej karty.

 

Więc proszę najpierw zastanów się i pomyśl jakie ktoś mógł mieć intencje. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że Twoje intencje odnoszą się do zakupu w/w karty. I jest naprawdę sporo tematów, gdzie ludzie ujawniają swoje opinie o niej. Ale może oceniłem zbyt pochopnie, sorry :-P

 

Edit: ja tam zresztą uważam, że ujdzie. Przy bezpośrednim zapisie na DVD jakość jest bdb, ale zapis do pliku wychodzi tak sobie. Dołączone oprogramowanie jest tragiczne. Niemiłe doświadczenia - padł mi sygnał w całym mieszkaniu, jak ją podłączyłem.

Edytowane przez grzmot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pierwszą opinię. Karty jeszcze nie mam w domu ale już zamówiłem. Czekam na przesyłkę :D . Moje intencje są takie żeby powstał jeden temat na temat tej karty który by sprawił że nie trzeba byłoby szukać po całym forum. Napisałem wczesniej temat jaki tuner wybrać ale szybko sie przekonałem to leadteka expert i szybko zamówiłem. Nie wiem czy dobrze zrobiłem bo zastanawiałem się nad najnowszym avacsem mpeg station ale wybrałem po marce. boje się właśnie tego zgrywania. Nie chciałbym tego głupiego zacinania się się po zgraniu i najbardziej sie tego boje mimo że mam procek 2ghz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już mam ten tuner w domu i cóz mogę na jego temat powiedzieć. Wyposażenie super, radio również super, obraz z tv na kompa super, nagrywanie bardzo dobre. Odziwo bardzo podoba mi się jakość MPEG 1 optimal quality. MPEG2 czasami troszke przytnie pomimo procka 2.0Ghz. Jestem mile zaskoczony możliwościami tunerka. Oprogramowanie jest moim zdaniem bardzo praktyczne. A wiecie może czy lepiej jak się zgrywa bezpośrednio z anteny czy też poprzez kabel chinch???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 3 pytania do uzytkowników

 

-jak działa wam PVR w wersji z 2005 r, i najnowszych sterownikach

-czy mozecie w Vdub`ie ustawić format video na rozdzielczośc pełnego PAL ,tj do parametrów 14.769 Mhz, co ma dać rozdzielczość 768x576 :?: .Niestety ciągle pojawia się błąd i nie można ustawić więcej niz 288 lini V, co powoduje że połowa linii skanujacych jest obcięta.

- czy w PVR działa wam prawidłowo bezstratny kodek PICVideo MJPEG Codec , w rozdzielczości 384*576 lub 720*576 lub 768*576 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...