Skocz do zawartości
RauloS

Wlozyc W Pc 2,500pln Czy Moze Xbox3600

Rekomendowane odpowiedzi

PC to studnia bez dnia pakuje sie co roku zeby gry ladnie chdozily i wygladaly po kilka tysiecy PLN ,natomiast jak raz kupisz xboxa360 za 1,700PLN http://ultima.pl/itemnfo.php?id=3110 staczy ci na 5 lat i grafika jest piekna jak w filmie : http://gry.wp.pl/core.html?filtr=14,0&x=gra,28,10809 http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,0&x=nowinki,10,22553 http://www.gry-online.pl/S026.asp?ID=3631 grafika niesamowita i tak przez jakies podand 4 lata nic nie dokladajac !!a komp tak jak juz powiedzlem studnia bez dna :) pozdro wyrazcie swoje opinie

Edytowane przez RauloS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko zmieniasz zdanie. Kilka dni temu pytasz o zestaw, a teraz nagle Xboxa chcesz.

Ja mam ps2 i kompa. Nie dokładałem do kompa już kupę czasu, co nie znaczy, że grać się nie dało. No cóż nie czarujmy się gry nie wyglądały cudnie, ale zawsze dało się grać (w rozsądnej jakości oczywiście).

Konsola to całkiem inna platforma w porównaniu z pc.

Inne tytuły spotykasz na konsolę i inne tytuły na pc, choć oczywiście gro gier jest wydawane na wszystkie platformy.

Ja nie wyobrażam sobie grania w gry fpp na ps2, jak dla mnie to jest porażka. Zaś takie tytułu jak seria FF, burnout, Jak3, Resident'y, bijatyki wszelakie to specjalność konsolowa (ps2) i dla nich kupiłem konsolę. Teraz chcę kupić nowego kompa, aby znowu móc cieszyć się wspaniałą jakością obrazu.

Podsumowywując, dobrze jest mieć kompa i jakąś konsolę, jeżeli chodzi o gry to wspaniale się uzupełniają. Dodam jeszcze, że różnica cenowa przyzakupie konsoli i kompa może być duża, ale pomyśl o tym, jak przedstawiają się ceny gier na konsolę TU masz przykładowo gta san andreas na pc i ps2.

Każdy zdecyduje sam :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, to wszystko zalezy od tego w jakie gry grasz... FPSy na konsoli zawsze byly udziwnione i niewygodne przez to sterowanie :)

 

I na konsoli w necie za bardzo nie pograsz w necie( niby bylo ps2 online i xbox live, ale jak zawsze nie w naszym pieknym kraju :) ) nie mowiac juz o klanach itd :-P

 

Coz, fakt ze gry na konsole sa duzo lepiej optymalizowane, spojrzcie chociaz na halo, odpalenie go na sprzecie podobnym do tego jaki ma ps2 (700 mhz) to samobojstwo :)

 

Tutaj tez wraca wspomniany temat drozszych gier na konsole. Nie wiem jak bedzie z zabezpieczeniami next genow, ale ile % graczy PC kupuje oryginaly? ...

 

A jesli juz zdecydujesz sie na konsole, to mozesz zaczac sie wachac miedzy xbox360 a ps3... Wszystko zalezy od tego w co grasz, gry na xbox360 beda tez czesto wydawane na PC, a te z ps3 nie sadze :)

 

Musisz sobie sam odpowiedziec... Powodzenia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeśli bym miał na samą k.graficzną wydać tyle co na pełny zestaw next-gena, to odpowiedz jest jedna. Konsola.

 

Pytanie jest takie. Jesli robisz upgrade kompa zeby np obrabiac grafike, tworzyc jakies obrazy lub ogolnie zabawa w grafika, to jest to uzasadnione. Ale pakowanie kupy kasy w kompa tylko po to aby grac gdzie obok stoi pelny X-Box nowej generacji w cenie dopiero samej karty graf do kompa... to sory, tylko w Polsce ludzie nadal laduja taka kase w granie na PC.

 

Wez przyklad ze mnie... sprzet jak z podpisu a na 5 letnim PS2 z jak to niektorzy mowia "syfiastą grafika" (bo to czesto dla niech najwazniejsze), gram czesciej niz na kompie.

 

 

 

Male srostowanie do kogos tam co o X-Box live mowil. Z X-Box Live jak i Online PS2 mozna korzystac w Polsce bez problemow. Juz od bardzo dawna (czytaj, od premiery tych systemow on-lineowych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. znajomo brzmi :]

Twój sprzęcik w podpisie do najtańszych nie należy ;]

Co do jakości obrazu w grach na next-gena nie trzeba mieć wątpliwości, ale weźcie pod uwagę to, że konsola nie będzie nic warta bez telewizora. No i tu zaczyna się następna kwestia, by cieszyć się w pełni miodnością grafiki trzeba mieć fajny duży i nowoczesny telewizor. Jak ktoś nie ma, to do pełni szczęścia (jeśli tę "pełnię" chce uzyskać) potrzebny dobry TV, a cena takiego podnosi cenę zestawu do grania znacznie. Tyle, że jak ktoś zainwestuje w tv to nie można porównać go z kompem bo na kompie telewizji nie oglądamy (przynajmniej w tak szerokim zakresie jak na tv). Skomplikowana sprawa z tymi konsolami.

Niestety prawdą jest, że jeśli chcesz cieszyć się ładną grafiką w grach na pc przez cały czas musisz wyłożyć zdrową kasę.

 

Ps. jeśli chodzi o granie w sieci na konsolach to niestety trzeba mieć oryginały, które do tanich nie należą :]

Edytowane przez dnikrat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.Co do jakości obrazu w grach na next-gena nie trzeba mieć wątpliwości, ale weźcie pod uwagę to, że konsola nie będzie nic warta bez telewizora. No i tu zaczyna się następna kwestia, by cieszyć się w pełni miodnością grafiki trzeba mieć fajny duży i nowoczesny telewizor. Jak ktoś nie ma, to do pełni szczęścia (jeśli tę "pełnię" chce uzyskać) potrzebny dobry TV, a cena takiego podnosi cenę zestawu do grania znacznie.

1643291[/snapback]

Ja mam 29' SAMSUNG z kineskopem Plano i za dokladnie 1400 zł (teraz pewno i taniej bedzie, bo ja kupowałem na gwiazdke). Przy wyrzucaniu obrazu z kompa na TV, to ten wyświetla mi rozdzielczość....

 

1024x768

 

 

To chyba nie jest źle. Jak uważacie? Dobry AA na nowych konsolach, fajne filtry i efekty i mozna miec naprawde fajną grafikę. =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak stać Cię na gry za ok 200 zł to jedynym wyborem jest XBOX ( będzie trzeba troche poczekać aż uda im sie robić piraty ... na ps2 było mnostwo chip ów ale dopiero po 4 latach wyszły takie ktore są bezproblemowe a jeśi byś brał PS3 to wogłle... tam nie bedzie DVD tylko blueberry i moze nawet wogłle nie bedzie piratow ... )

A z tego co widze ile masz kasy to nie jesteś za bardzo przy kasie to radze Ci kupić kompa no bo kupisz 2 gry na XBOX utkwisz w jakimś miejscu i po grze (i 200zł)( ja to mialem z ps2 i juz nigdy konsoli nie kupie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt trzeba kupic tv z opcja HDTV ktory ze 3000PLN kosztuje .. ale czy na pc w 2006 roku na  7800gt beda takie gry i taka grafa jak na screenach z 1 postu ? oto jest pytanie

1643759[/snapback]

Duzo duzo wiecej niż 3000PLN. Kup PSX Extreme, ten ktory teraz jest w kioskach i poczytaj o tym.

 

Dwa... Odpal np na X-Boxie 1 PGR 2 i zobacz czy Ci taka grafika nie odpowiada, nawet na zwyklym TV a nie na HDTV... albo GT4 na PS2... mi styka

 

 

Jak stać Cię na gry za ok 200 zł  to jedynym wyborem jest XBOX ( będzie trzeba troche poczekać aż uda im sie robić piraty ... na ps2 było mnostwo chip ów ale dopiero po 4 latach wyszły takie ktore są bezproblemowe a jeśi byś brał PS3 to wogłle... tam nie bedzie DVD tylko blueberry i  moze nawet wogłle nie bedzie piratow ... )

1643840[/snapback]

Dobre Chipy do PS2 były juz po roku. Po 4 latach to zaczeły wychodzić takie z duperelami jak obsluga nieoryginalnego HDD, odtarzanie mp3, divx itp itd.

 

A tak BTW, to X-Boxa 360 jakies 2 tygodnie temu wykradli z siedziby m$ wraz z pełną dokumentacją. Grupa ta zapowiedziala ze zabiera sie za robienie chipa'a :x Konsola spiracona juz przed premierą? Lol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...