Skocz do zawartości
Saabotaz

Lexmark 5250 - Nie Drukuje

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie drukarko, skanero, xero. Zainstalowałem drivery ze strony producenta. Ale nie działa mi drukowanie.

Działa xerowanie i mam wydruk, więc drukarka drukuje (ale to się odbywa bez udziału kompa), skaner skanuje, mogę wrzucać obrazki na kompa i jest ok, drukowanie z kompa czegokolwiek nie działa :( Wywala błąd że problem przy komunikacji dwukierunkowej i wogóle nie widzi drukakri jako drukarki (skaner widzi).

To oznacza że komunikacja jakaś z kompem jest. Walczę z driverami i d*, nadal nie chce drukować. Mam win XP, USB w kompie mi działa (kamerka, skaner i aparat dziaąłją). Miał ktoś z was taki problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie drukarko, skanero, xero. Zainstalowałem drivery ze strony producenta. Ale nie działa mi drukowanie.

Działa xerowanie i mam wydruk, więc drukarka drukuje (ale to się odbywa bez udziału kompa), skaner skanuje, mogę wrzucać obrazki na kompa i jest ok, drukowanie z kompa czegokolwiek nie działa :( Wywala błąd że problem przy komunikacji dwukierunkowej i wogóle nie widzi drukakri jako drukarki (skaner widzi).

To oznacza że komunikacja jakaś z kompem jest. Walczę z driverami i d*, nadal nie chce drukować. Mam win XP, USB w kompie mi działa (kamerka, skaner i aparat dziaąłją). Miał ktoś z was taki problem?

1645607[/snapback]

 

Czy przypadkiem nie miałeś podłączonej drukarki do kompa zanim zaczynałeś instalację sterowników?? Bo jesli tak to zapewne tu tkwi przyczyna. Spróbuj odinstalować całe oprogramowanie, odłączyć drukarke od kompa, a potem instaluj od nowa, ale drukarke podłącz dopiero jak podczas instalacji o nią poprosi.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sposób też próbowałem. Chodzi o to że jak usunę z menedżera sprzetu to co poinstalował to przy podłączeniu drukarki win automatycznie znajduje nowy sprzet i sobie instaluje, problem w tym że umie znaleźć tylko skaner, drukarki jako drukarki nie widzi. Nie moge nawet obejrzeć poziomów atramentu bo twierdzi że drukarka nie włączona, ale jak pisałem skaner działa a idzie po tym samym kablu.

Spróbuję zainstalować na Win98 i udostępnić jako drukarka sieciowa, widze że innego wyjścia nie ma :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...