Skocz do zawartości
Cyna58

Narzędzia Da Modyfikowania Biosu Płyty Głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam najelepszego narzędzia do modyfikacji biosu mojej płyty Gigabyte

Ga-K8VT800? Nie chodzi mi o zmianę loga tylko o np. żebym mógł mieć ręczną regulację mnoznika czy większy zakres zmian fsb i napięcia lub żeby bios miał więcej funkcji "overclockerskich". O coś takiego mi chodzi i czy wogóle jest taki program? Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że niektórych rzeczy nie da się zmienić...... Ale niektóre rzeczy da się - wystarczy edytor HEX - tak właśnie się edytuje biosy do mobek - a przynajmniej tak to był zrobiony bios do mojej pierwszej mobo - ECS K7 S5A (aż się łezka w oku kręci). Co prawda pozwalał jedynie na zmianę mnożnika, FSB procka i ramu, ale dobre i to - chociaż miałem procka z zablokowanym mnożnikiem ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że niektórych rzeczy nie da się zmienić...... Ale niektóre rzeczy da się - wystarczy edytor HEX - tak właśnie się edytuje biosy do mobek - a przynajmniej tak to był zrobiony bios do mojej pierwszej mobo - ECS K7 S5A (aż się łezka w oku kręci). Co prawda pozwalał jedynie na zmianę mnożnika, FSB procka i ramu, ale dobre i to - chociaż miałem procka z zablokowanym mnożnikiem ;( ;( ;(

1647221[/snapback]

Właśnie a jak sprawdzić czy proc ma zablokowany lub odblokowany mnożnik?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...