Skocz do zawartości
TomasPL

Laczenie Dwoch Neostrad ...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Moj problem jest dosc nietypowy, ale mysle ze ktos pomoze mi go rozwiazac. Sprawy wygladaja nastepujaco, mam chwilowo dwa polaczenia z netem, tzn neostrade 640 i 512. Neo 640 - modem SpeedTouch neo 512 - modem Sagem. Zainstalowalem do nich sterowniki oraz skonfigurowalem polaczenie. Teraz mam w systemie dwa polaczenia z netem, jedno domyslne (neo 640) ktore jest wykorzystywane, i drugie (neo 512) ktore jest nie wykorzystywane. Dochodzac do sedna sprawy, chcialem sie dowiedziec sie czy jest jakas metoda (software'owa najlepiej) aby polaczyc te dwie linie z netem w jedna ktora bedzie miala skumulowana przepustownosc. Jezeli da sie zrobic taki trick to swietnie, napiszcie mi jak ... jezeli nie, tez dajcie znac, ze to niemozliwe ;)

 

Z gory dzieki z uswiadomienie mnie, czy to mozliwe czy nie ;)

Pozdrawiam

Tomas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Moj problem jest dosc nietypowy, ale mysle ze ktos pomoze mi go rozwiazac. Sprawy wygladaja nastepujaco, mam chwilowo dwa polaczenia z netem, tzn neostrade 640 i 512. Neo 640 - modem SpeedTouch neo 512 - modem Sagem. Zainstalowalem do nich sterowniki oraz skonfigurowalem polaczenie. Teraz mam w systemie dwa polaczenia z netem, jedno domyslne (neo 640) ktore jest wykorzystywane, i drugie (neo 512) ktore jest nie wykorzystywane. Dochodzac do sedna sprawy, chcialem sie dowiedziec sie czy jest jakas metoda (software'owa najlepiej) aby polaczyc te dwie linie z netem w jedna ktora bedzie miala skumulowana przepustownosc. Jezeli da sie zrobic taki trick to swietnie, napiszcie mi jak ... jezeli nie, tez dajcie znac, ze to niemozliwe ;)

 

Z gory dzieki z uswiadomienie mnie, czy to mozliwe czy nie ;)

Pozdrawiam

Tomas :)

1648150[/snapback]

Nie polaczysz dwoch neostrad w jedna lacze "1Mbit.." , mozesz conajwyzej podzielic ruch , jedna neo WWW/GG/etc , a drugie neo p2p...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdyby puscil to na pppoe?

1649185[/snapback]

Moze bardziej zglebisz ten temat Tukamonie, napiszesz o co dokladnie Ci chodzi [?] bo nie mam bladego pojecia szczerze mowiac :)

 

Jezeli nie da sie polaczyc ich w jedna polaczenie, to chociaz napiszcie mi jak podzielic ruch ... neo 640 na p2p ... a neo 512 na www/etc. Chce chociaz zeby oba polaczenia byly wykorzystwywane, bo w tej chwili jedno jest zupelnie bezuzyteczne ;)

 

Dzieki za pomoc :)

Pozdro

Edytowane przez TomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...