Skocz do zawartości
motylfx

Xp1700 Na Barton 2600

Rekomendowane odpowiedzi

podaj reszte sprzętu, jeśli to będzie jakiś tani barton z odblokowanym mnożnikem i jak śmignie na 3200 to rożnice odczujesz! tym bardziej jeśli ten twoj 1700 to np palomino który się nie chce kręcić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyta msi kt4v 512 ddr(333 Mhz), athlon 1700 palomimo, radeon 9600 pro.Wymiana calego zestawu narazie nie wchodzi w gre, i sie wlasnie zastanawiam czy warto procek na bartona zamienic (po sprzedaniu swojego procka bede musial 250 zl doplacic do bartona i wentylator), czy moze poczekac do nastepnego roku jak juz nowy windows wejdzie i bede mial troszke wiecej kasy aby caly zestaw wymienic.

P.S Jesli bedzie mial zablokowany mnoznik to lepiej nie wymieniac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie przesiadłem z Athlona 2000xp+ (1,67@2.0) via kt400 na Nforce3 250 i sempron 2500+ 64bit (1400@1927) I róznica jest ogromna... a za te dwie rzeczy zapłaciłem 480zł .... z czego 160zł moge sobie odliczyc za starego proca... I naprawde opłacało sie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyta msi kt4v 512 ddr(333 Mhz), athlon 1700 palomimo, radeon 9600 pro.Wymiana calego zestawu narazie nie wchodzi w gre, i sie wlasnie zastanawiam czy warto procek na bartona zamienic (po sprzedaniu swojego procka bede musial 250 zl doplacic do bartona i wentylator), czy moze poczekac do nastepnego roku jak juz nowy windows wejdzie i bede mial troszke wiecej kasy aby caly zestaw wymienic.

P.S Jesli bedzie mial zablokowany mnoznik to lepiej nie wymieniac??

1649065[/snapback]

raczej nie ma sensu, bo z zablkowanym mnoznikeim na fsb 200 na tej plycie raczej go nie poscisz...a z odblkowanym to hmm 2gzh procek, 512 L2cache hmm no roznic miadzy 1700;] będzie, pytanie zadaj sobie CZY SIĘ OPLACA!, największego kopa dostanie tlyko 3dmark 2k1;PPP zalezy w co grasz, jak w CS np to ja bym się przesiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez powoli sie przymierzam do wpakowania czegos mocniejszego w mobo.. Gram głownie w bf2 i rozne wyscigi - GTR , rFactor a tam procek sie liczy.Teraz mam 2,1 GHz a chcialbym wpakowac Bartona M zeby z 2,5 GHz wyciagal.Mam grafe na agp - kupiona okazyjnie i nie chce na PCIE przechodzic.. Czy jest sens takiej wymiany za jakies 130-150 pln ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam kt400 ale epoxa. Nie masz na tych płytach blokady AGP\PCI więc na 200fbs nie wyciagniesz! będziesz mosiał miec 166, ja mam odblkowany mnoznikw bartku więc go z 11x166 na 13x166 krece....a jak ty dorwiesz z zablokowanym mnoznikeim, to nie masz mozliwosci podkrecania!!! a wtedy rożnica będzie znikoma między 1700

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu, szukał sempa (socet a) albo durona/athlona (t-bred), choć prawda jest taka, jak pisze HeatheN, przy zablokowanym mnozniku i kt400 (brak dzielnika 1/6) marne szanse na dobry oc. Niemniej uważam, że jesli nie wydasz na to dużo to taki proc bedzie i tak sporo lepszy niż palomino.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...