Skocz do zawartości
AceSkubi

X800gto... Kazdy Egzempl. Sie Moduje :)

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne sklasyfikuje się w przedziale 750-900 zł - tam myślę :)

 

Ciekawe tylko czy będzie wersja na AGP :D

1655048[/snapback]

Hmm... jesli dobrze pamietam to gdzies czytalem ze x800gto ma byc gorsza wersja x800gt ktora kosztuje 669zł z 256mb :P ale narazie na PCI-e. Ale nie jestem pewnien :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze tam nie ma tej karty jeszcze ;( ale chcialem sie zapytac bo pewnie niektorzy na forum wiedza ile ma przypuszczalnie kosztowac i czy bedzie na AGP :> :P :D

1655049[/snapback]

 

 

bedzie na agp bedzie kosztowac kolo 780-850 zl ...

http://www.idg.pl/news/83089.html :-P B)

 

ale najwazniejsze jest czy ta wersja z ukladem r480 bedzie na agp ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile sie nie myle to ostatni wyczytalem ze jednak nie będzie mozna odblokowac tej karty.

Update , wczoraj (20.09.2005) na tweaku jest informacja, godzina 18:43.

1660706[/snapback]

nie wszystkie daja sie przerobic ;-D tylko niby te co maja odpowiednie litereczki

;-D

http://www.techpowerup.com/articles/overcl...g/vidcard/127/1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze karta będzie na AGP, z tym że nie wiem który model. Modeli będzie kilka.

Na pewno zwykła najtańsza wersja ze zwykłymi DDR'ami (ale całe szczęście z 256 bitową szyną pamięci) będzie na AGP. Jak na razie udało mi się dorwać mnóstwo informacji o modelach x800GTO ze stajni Sapphire. Wygląda na to, że nie wszystkie modele karty da się przerobić. Tylko te na 10 warstwowym PCB i z pamięciami 1,6 ns. Będą to na pewno modele Sapphire x800GTO Fireblade Edition oraz Sapphire x800GTO^2 (nie jestem pewien ale możliwe że to to samo :P). Jedno jest według mnie pewne. Modeli dostępnych na AGP nie zmodujecie na x850XT. Zobaczymy co pokażą inni producenci.

przydatne info znajdziecie tutaj:

http://www.vr-zone.com/?i=2703&s=1

http://www.hardwarezone.com/articles/view....1711&cid=3&pg=1

 

w szczególności polecam jednak ten artykuł

http://www.nvision.pl/content.php?article.70.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze karta będzie na AGP, z tym że nie wiem który model. Modeli będzie kilka.

Na pewno zwykła najtańsza wersja ze zwykłymi DDR'ami (ale całe szczęście z 256 bitową szyną pamięci) będzie na AGP. Jak na razie udało mi się dorwać mnóstwo informacji o modelach x800GTO ze stajni Sapphire. Wygląda na to, że nie wszystkie modele karty da się przerobić. Tylko te na 10 warstwowym PCB i z pamięciami 1,6 ns. Będą to na pewno modele Sapphire x800GTO Fireblade Edition oraz Sapphire x800GTO^2 (nie jestem pewien ale możliwe że to to samo :P). Jedno jest według mnie pewne. Modeli dostępnych na AGP nie zmodujecie na x850XT. Zobaczymy co pokażą inni producenci.

przydatne info znajdziecie tutaj:

1666277[/snapback]

 

 

 

 

- Sapphire RADEON X800 GTO² (256MB, 10 warstwowy PCB, 1.6ns pamięci i co najważniejsze możliwość modyfikacji do wersji X850!),

- Sapphire RADEON X800 GTO FireBlade (256MB, 8 lub 10 warstwowy PCB, 1.6ns pamięci),

- Sapphire RADEON X800 GTO Ultimate (256MB, 8 warstwowy PCB, 2ns pamięci),

- Sapphire RADEON X800 GTO (256MB, 8 warstwowy PCB, 2ns pamięci).

 

a wersja agp bedzie tylko podstawowy gto...

 

TEN GTO2 to bedzie rarytas ;-D ma wyjsc tylko okolo 100000 egz... wersja limitowana!

trzeba czekac na gigabyta... i asusa... zobaczymy co oni wymysla ;-p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zamówilem radeonka sapphira x800 GTO2 wesje limitowana zobaczymy co z tego wyjdzie bo karte zamowilem z niemiec najpierw musze wplacic te 249euro... i czekac zdam relacje jak to cudenko do mnie przyjdzie pisza ze niby 2 dni od nadejscia kasiory ale z 2 tygi pewnie poczekam !!! w pn ide placic...

 

no a jak juz bedzie to: http://www.techpowerup.com/articles/overcl...g/vidcard/127/1

 

;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

250 euro to tak nawet znośnie, tyle że trzeba dodać koszty przesyłki, ewentualne problemy z gwarancją, a 7800GT można mieć za ok 1400zł.

 

Do 700-800zł to GTO2 byłoby wyjątkowo interesujące.

1679344[/snapback]

nie lubie geforcow ;-p

 

ale jezeli wydaje te do 1100 zl i karta bedzie modowac sie do x850 xt pe... a jest na to duzy % to czemu nie sprobowac... za ta cene mialbym conajwyzej x800 xl

 

mozliwe ze ktos dorwie ta karte u nas w polsce i bedzie kosztowac mniej ale wole miec juz spoko z szukaniem ;-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rooster nie bój żaby. Ilość % na które twój nowy GTO2 się zmoduje to 100 :D. Istotą tej właśnie wersji jest bezproblemowe modowanie na x850 XT. W sumie to jest to Radeon x850 XT tylko ma SOFTWARE'owo wyłączone 4 potoki i obniżone taktowania, a to jest żaden problem ;). Ja też chciałem zamówić GTO2, ale zrezygnowałem. Biorę GeForce'a 7800 GT. Wydaje mi się, że to jednak bardziej opłacalny zakup. Nigdy nie lubiłem geforców także, ale tym razem nvidia się spisała z wydajnością i przede wszystkim ceną swoich nowych kart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rooster nie bój żaby. Ilość % na które twój nowy GTO2 się zmoduje to 100 :D. Istotą tej właśnie wersji jest bezproblemowe modowanie na x850 XT. W sumie to jest to Radeon x850 XT tylko ma SOFTWARE'owo wyłączone 4 potoki i obniżone taktowania, a to jest żaden problem ;). Ja też chciałem zamówić GTO2, ale zrezygnowałem. Biorę GeForce'a 7800 GT. Wydaje mi się, że to jednak bardziej opłacalny zakup. Nigdy nie lubiłem geforców także, ale tym razem nvidia się spisała z wydajnością i przede wszystkim ceną swoich nowych kart.

1679543[/snapback]

nie bede bał żaby jak karta przyjdzie ;-) i sie pieknie zmoduje... ale najpierw niech przyjdzie bo kocham polska poczte heheheh

 

1080 zl wyszlo ;-D 20 dychy do przodu heheh

no teraz 2-4 dni czekania na przelew i 2 dni karta idzie z tego co napisali zobaczymy daje im z 2 tygi!!! no ale pozyjemy zobaczymy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bede bał żaby jak karta przyjdzie ;-) i sie pieknie zmoduje... ale najpierw niech przyjdzie bo kocham polska poczte heheheh

 

1080 zl wyszlo ;-D  20 dychy do przodu heheh

no teraz 2-4 dni czekania na przelew i 2 dni karta idzie z tego co napisali zobaczymy daje im z 2 tygi!!! no ale pozyjemy zobaczymy...

1681453[/snapback]

Mam nadzieje,ze ta karte dac sie odblokowac poprzez RT albo w przyszlosci omegi a nie tylko Hardwarowo B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no - to minol tydzien... masz juz tego gto2??

1694454[/snapback]

We will deliver your card as soon as the arrive in our store, we hope that the cards arrive till friday, so we can deliver your card in the next week.

 

Kind regrads

 

Daniel Neumann

takie cus dostalem na zapytanie kiedy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówilem u Ibiza tą grafe (zreszta i całego kompa praktycznie)

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=66452873

Na zalmanie wykręcił ją na 585/1280...i ma ponad 6000 pkt.w 3dm05

Niebawem będe miał sprzęt i potestuje,ale niewiadomo czy uda się zmodowac HISa,w kazdym razie osiągajać takie taktowania może spokojnie kon[ciach!]oać z x850 XT PE !!!

Więc mysle to to naprawde doskonały wybór karty.Może nawet lepsza niż ten szafir :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...