Skocz do zawartości
k a m e r e k

S - Pva - Matryca Do.......?

Rekomendowane odpowiedzi

Juz mi sie troche mixuje po dlugiej lekturze roznych watkow o nowych samsungach itd..

 

Pytanie... czy te matryce S PVA m.in Samsung 173p+ i nowy 770P ... nadaja sie do :

- filmy , www, text, webmasterka plus grafika amatorska.. tzn w sensie ze nie na poziomie jakiegos DTP przed drukiem itd bo wiadomo.. lcd do tego to po 10 tys zl.. patrzcie na moj monitor w podpisie dla porownania... aha - ZERO GIER..

 

zwlaszcza i przede wszystkim interesuja mnie opinie userów 173p+

Edytowane przez k a m e r e k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do zastosowań amatorskich nadaje się 100%,choć powiem,że do filmów i obróbki zdjęć lepsza jest 19".

 

Sam go używam do mieszanych zastosowań www,obróbka zdjęć amatorsko,gry no i tv,ale głównie HDTV z satelity,wygląda to extra,ale normalne filmy wolę oglądać na tv oucie z uwagi na wielkość obrazu.

 

Nie zauważam też praktycznie przy obróbce zdjęć problemów z ditheringiem,które mieli w teście na mva.pl.

Kolory są pięknie nasycone i poprawne,czerń czarna,biel biała,a temperatura barw stabilna.

W grach smużenie bardzo małe,jak na lcd,w filmach niezauważyłem.

 

Powiem,ze mojego poprzedniego NECa lcd na TN ten monitor bije pod każdym względem,a do tego ma miom zdaniem najładniejszy design ze wszystkich lcd,jakie widziałem,nawet SONYw tyle.

 

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz mi sie troche mixuje po dlugiej lekturze roznych watkow o nowych samsungach itd..

 

Pytanie... czy te matryce S PVA m.in Samsung 173p+ i nowy 770P ... nadaja sie do :

- filmy , www, text, webmasterka plus grafika amatorska.. tzn w sensie ze nie na poziomie jakiegos DTP przed drukiem  itd bo wiadomo.. lcd do tego to po 10 tys zl.. patrzcie na moj monitor w podpisie dla porownania...  aha - ZERO GIER..

 

zwlaszcza i przede wszystkim interesuja mnie opinie userów 173p+

1658216[/snapback]

w 100% się nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem do zastosowań amatorskich nadaje się 100%,choć powiem,że do filmów i obróbki zdjęć lepsza jest 19".

 

Sam go używam do mieszanych zastosowań www,obróbka zdjęć amatorsko,gry no i tv,ale głównie HDTV z satelity,wygląda to extra,ale normalne filmy wolę oglądać na tv oucie z uwagi na wielkość obrazu.

 

Nie zauważam też praktycznie przy obróbce zdjęć problemów z ditheringiem,które mieli w teście na mva.pl.

Kolory są pięknie nasycone i poprawne,czerń czarna,biel biała,a temperatura barw stabilna.

W grach smużenie bardzo małe,jak na lcd,w filmach niezauważyłem.

 

Powiem,ze mojego poprzedniego NECa lcd na TN ten monitor bije pod każdym względem,a do tego ma miom zdaniem najładniejszy design ze wszystkich lcd,jakie widziałem,nawet SONYw tyle.

 

Polecam

1658634[/snapback]

Rozumiem, że mowa o 193P+. Sam zastanawiam się nad tym modelem :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...