Skocz do zawartości
Lipny

"test.htm" I "dxva_sig.txt" - Co To Za Pliki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Od pewnego czasu niepokoje sie notorycznym pojawianiem plików dxva_sig.txt i test.htm.

 

dxva_sig.txt - z tego co wiem jest to wina sterownikow Catalyst i WMP ale nie wiem jak sie tego pozbyć. Plik ten pojawia się zawsze po obejrzeniu niektórych plików *.wmv (pliki te oddtwarzaja sie jako sterta czerwono-zielonych plam i ledwo mozna dojrzeć co sie dzieje). Pojawia się w katalogu gdzie znajduje się ten plik i zawsze ma 0 bajtów. Znalazłem stronkę w której pisze jak sie tego pozbyc ale niestety u mnie nie działa.

 

 

test.htm - ten plik siedzi na C:\. Jak go usune to po restarcie znowu jest. Plik ma 115kB i w środku znajdują się emot-ikony (a przynajmniej powinny bo odnośniki prowadzą do niesitniejących lokacji). Podejrzewam że ma to związek z Gadu-Gadu.

 

Spyware'u żadnego nie mam. Mam WinXP SP2. Przywracanie systemu turn-off. Jakieś pomysły jak się tego pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drugi plik (test.htm), rzeczywiście pojawia się przez GG. pojawia się z każdym uruchomieniem tego programu. mnie się wydaje, że ma to jakiś związek z przeglądarką... ja mam domyślnie Firefoxa, sądzę, że jakby był to IE, to problem by znikł. najlepiej jednak zamienić to nieszczęsne, zabugowane i pożerające sporo RAMu GG na rzecz jakiegoś innego komunikatora. :) polecam AQQ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...