Skocz do zawartości
nowaczek

Speedfan / Hp Nx6110

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam pytanie dotyczące programu Speed Fan. Mam HP nx6110. Chcialem sprawdzic temperature procesora, ale nie wiem, ktory wskaznik to wlasnie owy procesor. Program pokazuje 4 temp.

HD0

Temp1

Temp2

Temp3

 

Ktory to procesor :?

A moze polecacie cos innego do mierzenia temperatury w lapkach?

Dzieki za opowiedz!

Edytowane przez nowaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

  Mam pytanie dotyczące programu Speed Fan. Mam HP nx6110. Chcialem sprawdzic temperature procesora, ale nie wiem, ktory wskaznik to wlasnie owy procesor. Program pokazuje 4 temp.

HD0

Temp1

Temp2

Temp3

 

  Ktory to procesor  :?

 

Dzieki za opowiedz!

1663264[/snapback]

zrob screena tych wynikow to ci powiem ktory to ktory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

  Mam pytanie dotyczące programu Speed Fan. Mam HP nx6110. Chcialem sprawdzic temperature procesora, ale nie wiem, ktory wskaznik to wlasnie owy procesor. Program pokazuje 4 temp.

HD0

Temp1

Temp2

Temp3

 

  Ktory to procesor  :?

 

Dzieki za opowiedz!

1663264[/snapback]

Odpal Prime95/torture test i obserwuj która temperatura najszybciej rośnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto i on:

1663311[/snapback]

 

w twoim wypadku to

 

HD0 to temp dysu twardego

temp1 to temp na plycie glownej

ja mam jeszcze remote co oznacza temp na procku...ty tego nie masz i masz jescze local czyli lokalna w calej obudowie i tez nie masz...

 

wiec mozliwe ze nie masz czujnika pod prockiemmasz stary procesor czy nowy?....bo jesli stary to sprawa jest prosta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, nie wiem jak odczytać temperatury na tym programie a sytuacja nie jest zaciekawa. Moje temp1=41, temp2=30, temp3=-1. Nie mam pojęcia co znaczy to temp3. A najgorsza sytuacja jest, że to czasem skacze do 127 stopni celsiusza i komp sie resetuje. O co to może chodzić???. Pomóżcie PLISS :sad:

 

P.S dołączam sreena z speedfun, oraz z orginalnego programu (asus probe)Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny problem, nie wiem jak odczytać temperatury na tym programie a sytuacja nie jest zaciekawa. Moje temp1=41, temp2=30, temp3=-1. Nie mam pojęcia co znaczy to temp3. A najgorsza sytuacja jest, że to czasem skacze do 127 stopni celsiusza i komp sie resetuje. O co to może chodzić???. Pomóżcie PLISS  :sad:

 

P.S dołączam sreena z speedfun, oraz z orginalnego programu (asus probe)Dołączona grafika

1663823[/snapback]

zainstalujcie sobie po prostu everesta...... wszystko jest opisane po polsku i tak jak trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...