Skocz do zawartości
kamil13_w

Winfast 2000xp Expert Lub Pro...

Rekomendowane odpowiedzi

mam wyrzej wymieniona karte TV i telewizja dziala dobrze...a gdy chce wlaczyc radio to mi wyskakuje blad ze nie "audio device not found" a menagerze urzadzen mam audio device leadtek (cos z karta TV i audio...) i nie wiem co robic...w telewizji glosik wszystko jest a w radiu nie ma ....i jak wchodze do opcji to mam wybrane urzadzenie "audio device winfast" czy cos takiego...wpisuje nowy kanal (eska lublin 103.6) i nei dziala...nawet nie chce wczytac kanalu...CO ROBIC POMOCY!!!

 

 

dziekuje z gory za pomoc i pozdrawiam forumowiczow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam ta sama karte TV + SB audigy LS

u mnie nie wywalilo bledu ale w radiu cisza zero dziweku :( tv dziala normalnie a radio nawet nie szumi :| nie mam pomyslu co to moze byc

przeinstalowanie sterow nic nie da bo caly system nawet w miedzy czasie stawialem od nowa i to samo

 

jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...