Skocz do zawartości
PKacu

Dsl Za Sdi Tp - Koszmar - Help !

Rekomendowane odpowiedzi

:mur:

Sorry za brak polskich liter - pisze z cudzego kompa zagranica.

Zamowilem w promocji DSL dla posiadaczy SDI i czekale cierpliwie 4 miechy !!! Dzwonilem, prosilem - w koncu po klotniach i prawie rekoczynach - przyjechali i zainstalowali.

Zlecenie przyjeto jako promocja DSL za SDI, instalacja gratis, abonament - rok jak za SDI - cudownie mysle.

I co - wyjezdzam z kraju a do domu rachunek przychodzi na kilkaset zl - zadnej promocji - bo na umowie w tytule brak wpisu - " promocja ......".

Zart myslicie - NIE.

Reklamacje nic - mur. Najpierw odpowiedz ze brak wpisu ze to promocja. Pozniej zmieniono odpowiedz - ta promocja jest tylko dla firm. I nic ze w par 1 pkt 2 regulamniu -mowi ze firmy ale i osoby fizyczne .... itd - czyli kazdy jak na moj skromny rozum.

Czy ktos korzystal z tej promocji ??? Jesli tak to prosze o pomoc. Jesli nie - to jak rozwiazac te umowe albo do kogo udac sie - wiem najlepiej od razu do najwyzszego.

Jestem zdesperowany i nie wiem o co tu chodzi.

Pozdrowienia: Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, zastanawiam sie jakie u mnie problemy beda robic. Co prawda aktualnie SDI wziete jest na firme (w TP nawet doradzili zeby na jeden miesiac wziac SDI a potem zmigrowac na DSLa bo koszty instalacji wowczas sa duzo mniejsze), ale podejrzewam ze za rozowo tez nie bedzie. Juz z samym SDI byly problemy (brak polaczenia z centrala, brak hasla, miesiac spoznienia). Za miesiac pewnie wyjda jakies problemy, wtedy dopiero dam znac ;)

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

burdel to oni niezly maja. pamietam ze jak jakies 2 lata temu mialem pakiety na neta (30h) to oczywiscie pierwsze 3 rachunki przyszly takie:

60zl za 30h netu

i oczywiscie panad 100zl za naliczenie TEGO SAMEGO internetu, tyle ze bez promocji.

 

oczywiscie po reklamacjach i klutniach przyznali sie do bledu, ale poczatki byly ciezkie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..rzeczywiscie burdel niezly..ja mialem SDI przez pol roku i do tej pory mi zaden rachunek nie przyszedl....a terminal sdi(modem)lezy sobie na polce....

koles (znajomy)ktory zakladal mi neo powiedzial ze nigdzie w komputerach tepsy nie ma mnie jako klijenta uslugi sdi...ot wlasnie cala tepsa...a pamietam ile to bylo lazenia zalatwiania i klucenia sie z tymi cwaniakami z telepunktu o to zeby mi w koncu zalozyli to sdi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:mur:

Sorry za brak polskich liter - pisze z cudzego kompa zagranica.

Zamowilem w promocji DSL dla posiadaczy SDI i czekale cierpliwie 4 miechy !!! Dzwonilem, prosilem - w koncu po klotniach i prawie rekoczynach - przyjechali i zainstalowali.

Zlecenie przyjeto jako promocja DSL za SDI, instalacja gratis, abonament - rok jak za SDI - cudownie mysle.

I co - wyjezdzam z kraju a do domu rachunek przychodzi na kilkaset zl - zadnej promocji - bo na umowie w tytule brak wpisu - "  promocja ......".

Zart myslicie - NIE.

Reklamacje nic - mur. Najpierw odpowiedz ze brak wpisu ze to promocja. Pozniej zmieniono odpowiedz - ta promocja jest tylko dla firm. I nic ze w par 1 pkt 2 regulamniu -mowi ze firmy ale i osoby fizyczne .... itd - czyli kazdy jak na moj skromny rozum.

Czy ktos korzystal z tej promocji ??? Jesli tak to prosze o pomoc. Jesli nie - to jak rozwiazac te umowe albo do kogo udac sie - wiem najlepiej od razu do najwyzszego.

Jestem zdesperowany i nie wiem o co tu chodzi.

Pozdrowienia: Piotr

1667086[/snapback]

U mnie to wyglądało to w taki sposób że po tygodniu wzieli SDI a po 2 tygodniach już działał DSL i to bez żadnych rękoczynów i z tego co pamiętam to tylko pierwszy miesiąc był w cenie SDI Edytowane przez Fazz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...