Skocz do zawartości
Gość Piotrek28

Chlodzenie Do P4 1.8 [s478]

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Piotrek28

Witam,

 

Chce sobie kupic chlodzenie (oreginalne powoli sie rozlatuje :angry: ) do procka P4 1.8Ghz [socket 478] za max 50zl.

Obecne temp na procku wynosza 50 stopni w stresie, chcialbym jakis wmiare cichy coolerek i wydajny. Na tym drugim mi bardzo zalezy bo chce jeszcze podkrecic procka a o ile to sie zobaczy (zalezy od wydajnosci coolera).

 

--> Abit BE7

--> P4 1.8 Ghz

--> 512 DDR

--> GeForce MX 440

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko wtedy odpada Arctic, chyba, że zamontujesz go wiatrakiem do tyłu obudowy, a tunel "pociągniesz" do kratki na wentylator pod zasilaczem.

 

Jeśli takiego "myku" nie chcesz robić, to polecam coś miedzanego od Pantagrama (na allegro jest dużo używek) i tunel, o którym piszesz powyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio robiłem testy, w których zamontowanie dodatkowego wentylatora na radiatorach freezera, czyli w trybie push-push, i (dobrym przewiewie), na 5v (oba), dało lepsze efekty, niż tryb push - pull (dodatkowy 80 mm).Na oryginalnym went. z freezera (5 V), takich wyników nie osiągnąłem (przy dwu went,85 % wydajniości freezera na 12 v). Zatem warto zamiast tynelu wywiewowego, zamontowac tunel , przez który powietrze będzie wciągane, przez dodatkowy wentylator.U mnie daje to dobre efekty, choć u innych może byc inaczej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...