Skocz do zawartości
Agaaa

The Sims: Nocne Życie - Problem Z Wpisaniem Kodów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Mam Problem z Simsami <_< Jak klikam Shift + Ctrl + B (inne litery nawet też spr.) to nie chce mi wyskakiwać rameczka, gdzie się wpisywało kody. Problem w tym, że mi sie Simy starzeją a ja nie wiem co robić :zonk: mam zainstalowane wszystkie trzy części gry i jeszcze do niedawna wszystko było ok. a tu nagle teraz nie chce rameczka wyskoczyc :sad: :cry:

 

HELP! Co ja mam z tym zrobić? Prosze o pomoc :) :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zruzum człowieku, że ja nie chce żeby mi Simy poumierały i chciałabym wpisać kod na niestarzenie sie. Innych kodów nie uzywam bo dla mnie to typowy bezsens i w zadnej grze ich nie uzywam ale w tej akurat jest mi to potrzebne bo jak mam rodzine to nie chce zmieniac zadnego wieku simow. Chce zeby byli tacy jakich stworzylam no chyba ze mi sie znudzi i bede chciala zeby troche podrośli... Jej i o to tu tylko chodzi :) o nic wiecej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zruzum człowieku, że ja nie chce żeby mi Simy poumierały i chciałabym wpisać kod na niestarzenie sie. Innych kodów nie uzywam bo dla mnie to typowy bezsens i w zadnej grze ich nie uzywam ale w tej akurat jest mi to potrzebne bo jak mam rodzine to nie chce zmieniac zadnego wieku simow. Chce zeby byli tacy jakich stworzylam no chyba ze mi sie znudzi i bede chciala zeby troche podrośli... Jej i o to tu tylko chodzi :) o nic wiecej :)

1671491[/snapback]

dobra rada, płodzić sie :lol2: !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...