Jump to content
greg0ry

Labtec Ultra Flat Wireless

Recommended Posts

ostatnio kupiłem taki zestaw myszy z klawiaturą http://www.allegro.pl/show_item.php?item=63367898. fajnie się na tym pracuje, jednak jest mały problem. czasami jak się włączy kompa to w odbiorniku nie świeci się dioda przez co cały zestaw jest bezużyteczny. jedyne co pomaga to wyłączenie kompa, odłączenie i podłączenie na nowo wtyczek z odbiornika do kompa.

Drugi problem to dodatkowe przyciski szybkiego uruchamiania i multimedialne. Te pierwsze dzialają tylko jak domyślną przeglądarką jest IE i Outlook, a te drugie dzialają tylko w Media Playerze. czy można to jakoś zmienić?? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tez mam podobny problem z ta klawira jesli chodzi o polaczenie :/ co do klawiszy to sie nie da zmienic. Ja osobiscie uzywam klawiaruty bezprzewodowej i myszy z kablem i najbardziej mnie wkurza ze czasami jak wlaczam kompa to klawira nie laczy sie z kompem i zabawa jest z kablem :/ dwa razy tylko mi sie udalo za posrednictwem klawisza connect na nadajniku aby to zadzialo. Przylaczam sie do pytania :P

Pozdro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ponawiam temat. Dzisiaj zakupilem ta klawiature. Z laczeniem nie mam problemow, natomiast problem jest z tymi klawiszami. Na stronie Labteca nie ma oprogramowania do skonfigurowania tych gornych przyciskow co ma sie odpalac. Kupilem klawe bez sterow. Macie na plycie takie oprogramowanie ??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...


Aktualności

Artykuły×
×
  • Create New...