Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Byc moze ktos zauwazyl, ostatnio czesto zmienialem podpisy, gdyz, zmienial sie tam moj wynik w 3dmarku. Ostatnio osiagnalem ponad 7,4 tys co uwazam za zajebisty wynik jak na durona i sdr. Jak tego osiagnalem :-), oto jest pytanie :-). Wiec po pierwsze, zamontowalem wiatrak na pamieciach na karcie graficznej (co prawda tylko z jednej strony bo z drugiej trudno go zamontowac), co pozwolilo mi na podbicie taktowania pamieci z 285.8 na 294.8. Co prawda bylo troszeczke artefaktow, ale na tyle malo ze przechodzil 3dmarka na spoko bez zadnych totalnych bledow grafiki. Jedynie jakies pojedyncze artefakty. Drugim elementem przyspieszenia komputera bylo ustawienie w sterownikach jakosci obrazu na minimum. Trzecie bylo to co najciekawsze :-), otworzylem okno, i wylaczylem kaloryfer. W pokoju zrobilo sie stosunkowo chlodno. Ciezko powiedziec ale okolo 15 stopni. Nastepnie, podkrecilem procka. Najwiecej szedl na 9.5 x 141 czyli jakies 1343 mhz :-). Jak widzicie w podpisie mam teraz 7400 pkt a jeszcze miesiac temu mialem 6400 :-). Tym niemniej, nie bede teraz pracowal na otwartym oknie i wylaczonym kaloryferze oraz wlaczonym na 12 V wiatraku na ramach grafiki, ale ciekawe jest ile mozna maxymalnie wyciagnac ze swojego kompa. Mysle ze jak na mojego to juz max. Ale gdyby cos mi sie jeszcze udalo wiecej, dam znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nimniejszym chciałem pogratulować ci Krzysiu ( Mc Benner) -dopiołeś swego. A przy okazji grate THX dla ciebie za pomoc przy odblokowaniu mnoznika !!! Teraz musimy jescze popracować nad opcją 1700@2100...

Pozdrowienia dla wszystkich - jescze raz dzięki Krzyś. jesteś wielki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niezle GRATULACJE...

 

U mnie tez szykuje sie mala zmiana... w drodze jest Sapphire Radeon 8500 275@275 (nie wiem jak pamieci - na 90% Hynix... nie wiem jak czas dostepu) a takze WC z CPC...

 

No i mam w planach troche z tego wyciagnac :) na Titanie i GF2 Pro komp przechodzil 3D Marka na 1496, na wiecej sie resetowal... do tego WC mam zamiar zamontowac chlodnice, i calkiem mozliwe ze do obiegu puszcze borygo i wystawie chlodnice na balkon :D Na zime :D Wiec mam nadzieje na 1533, albo troche wiecej. Grafa podobno kreci sie na 310/300 bez dodatkowego chlodzenia wiec tez z niej cos wyciagne... Jak myslicie ile 3D Markoof moge uzyskac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonzo, nie ma sprawy. A tak btw, moze ktos wie czy zasilacz moze miec znaczocy wplyw na zwisy?

 

Oczywiscie !

Zwlaszcza ze podkrecony sprzet konsumuje wiecej mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...