Skocz do zawartości
alepajonki

Konfiguracja Slackware'a (10.2)

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie jakieś stronki/książki/gazety poświęcone konfiguracji Slackware'a (10.2)? Bo mam sowite (!?) problemy z ustawieniami, sterownikami i użytkowaniem.

 

Sprzęt mam jak w sygnaturce, myszka (5 przyciskowa Microsoft - chciałbym, aby wszystkie działały) pod usb, klawiatura multimedialna pod ps/2 i drukarka hp deskjet 940c - to wszystko po prostu musi działać....

 

Proszę o konkretne porady, a nie: OD CZEGO MASZ GOOGLE? Ośwaiadczam, że nic mi nie znalazło konkretnego... Zwykle było to kilka artykółów, ni stąd, ni zowąd - i nic poza tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slack ma to do siebie ze nie otepia uzytkownika. Pozwala na pelna kontrole plikow konfiguracyjnych dzieki czemu mozemy sie latwo odnalesc w kazdje innej dystrybucji. Bo po nauce na takiej Mandrivie ludzie glupieja gdy w innej dystrybucji nie maja konfiguratorow sieci itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slack ma to do siebie ze nie otepia uzytkownika. Pozwala na pelna kontrole plikow konfiguracyjnych dzieki czemu mozemy sie latwo odnalesc w kazdje innej dystrybucji. Bo po nauce na takiej Mandrivie ludzie glupieja gdy w innej dystrybucji nie maja konfiguratorow sieci itp.

1686402[/snapback]

Nie w kazdej bo przesiadanie sie na Archa, który nie ma zadnych konfiguratorów nie było takie bez problemowe. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...