Skocz do zawartości
DAMPO21

Przywracanie Danych Z Kosza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem i proszę mnie nie odsyłać do "Google" bądź "szukaj było" bo naprawdę szukałem.

A więc do sedna.

Cały dysk skasowałem przypadkiem ale do kosza. Używam programu Total Commmander. Jeśli by był to mój komputer to by problemu nie było Kosz i Zaznaczam co chce i Przywróc ale total ma to w koszu

D:\recycler\oznaczenie kosza\

i wszystko by było nieby w pożo ale to jest 9000 plików a niemogę zaznaczyć plików i nacisnąć Przywróc bo przywraca tylko jeden, albo niechce. a znowu kopijąc te pliki normalnie to mam nazwe np. DE25411. A jak biorę Przywróć to mi zmienia nazwę i daje ścieżkę jaka była.

Proszę o pomoc.

Jakiego programu użyć i prosiłbym o opis.

Z góry THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem i proszę mnie nie odsyłać do "Google" bądź "szukaj było" bo naprawdę szukałem.

A więc do sedna.

Cały dysk skasowałem przypadkiem ale do kosza. Używam programu Total Commmander. Jeśli by był to mój komputer to by problemu nie było Kosz i Zaznaczam co chce i Przywróc ale total ma to w koszu

D:\recycler\oznaczenie kosza\

i wszystko by było nieby w pożo ale to jest 9000 plików a niemogę zaznaczyć plików i nacisnąć Przywróc bo przywraca tylko jeden, albo niechce. a znowu kopijąc te pliki normalnie to mam nazwe np. DE25411. A jak biorę Przywróć to mi zmienia nazwę i daje ścieżkę jaka była.

Proszę o pomoc.

Jakiego programu użyć  i prosiłbym o opis.

Z góry THX

1684282[/snapback]

Nie mozesz poprostu przez kosz a nie totala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Ty gadasz..usunąłem 2 pliki.. wszedłęm do kosza totalem.. zazaczyłęm wsyzstkie.. DeXX prawą myszką klik i przywróć... przywróciło oba (wszystkei zanzaczone) więc myślę, że i 9000 też przywróci... Moze jakąś krzywą wersję totala masz... ja mam 6.0 i mi to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...