Skocz do zawartości
gregos

FSB 166 i mnoznik pow 6.5 na Solteku DRV5

Rekomendowane odpowiedzi

Udalo mi sie uzyskac fsb 166 na tej plytce.. calkowicie stabilnie... tylko nie wiem czemu nie moge ustawic mnoznika wiekszego niz 6.5 zaznaczam ze chodza wszystkie poprawnie przy fsb133. Normalnie komp chodzil na 12.5 X 133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak juz mam przyczyne.. nie chodza mnozniki od 7 do 10.5..

Jak myslicie.. odblokowywac od nowa ?? Bo mi sie za bardzo nie chce bo z tym zeby dzialaly te meczylem sie 2h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak juz mam przyczyne.. nie chodza mnozniki od 7 do 10.5.. 

Jak myslicie.. odblokowywac od nowa ?? Bo mi sie za bardzo nie chce bo z tym zeby dzialaly te meczylem sie 2h

innej mozliwosci nie ma jesli płyta ci działa na niższych a nie ma wyższych to znaczy ze antek nie za dobrze sie odblokował wiec nie zostało nic niestety nić jak zmywanie i znów klejenie i malowanie az do skuku P.s mi ta płyta też śmiga na 166 ale wszystkie tesy wskazują dzielnik 1/4 :((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie musi dzialac bo mi barracuda siada juz przy pci 37 :)) a tutaj musialoby byc 41.5. Podobno na wczesnych wersjach plyty nie dzialal ten dzielnik 1/5.. a ja mam jedna z pierwszych wersji.. kupilem gdzies tydzien po tym jak byla dostepna w action. A co do mnoznika to sprobuje zalatwic duronka i na nim sprobowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie musi dzialac bo mi barracuda siada juz przy pci 37 :)) a tutaj musialoby byc 41.5. Podobno na wczesnych wersjach plyty nie dzialal ten dzielnik 1/5.. a ja mam jedna z pierwszych wersji.. kupilem gdzies tydzien po tym jak byla dostepna w action. A co do mnoznika to sprobuje zalatwic duronka i na nim sprobowac

no wiesz ja także myslałem ze musi działać bo temperatury w normie komp stabilnie (wstawał nawet na 180) dalej nie próbowałem.(ale rzaden test mi nie pokazał 1/5 wszedzie 1/4 ale komp stabilny jak skała.

na tym duraku co w podpisie .

mi barac śmigał do 39 ale zmniejszyłem bo szkoda mi go :D

powodzenia w OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...