Skocz do zawartości
finch

Geil Ultrax Ddr400 Bh-5 Utt!

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno tak (informacja od Macieja Bieleckiego z dzis :) - dystrybutora Geili i Patriotów na Polske), chyba ze ktoś ci sprzeda jakieś które zalęgły w magazynie lub na półce sklepowej :] to beda zapewne na tccd

 

 

PS: Od dzis jestem szcześliwym posiadaczem Geili One W :]

Edytowane przez Metz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak mu sie kreca? Ja troche jestem w kropce. Kupilem jakis czas temu 2x512MB na bh-5 i jedna sztuka kreci sie super miedzy 260 a 266 MHz 3.5V a druga nie toleruje napiec powyzej 3V (wiec nie jest to raczej bh-5) i kreci sie ale na 2-2-3-5 i nie tak wysoko (nawet nie wiem jak). Chce dokupic cos co by mi nie odbiegalo od mojej lepszej kosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego mogę się spodziewać po tych pamiątkach na 2,9V i Nforce2? Da radę 2x512MB 215-220MHZ przy 2-2-2-5. To ma byc taka inwestycja na przyszłosć (DFI :-P ) no ale na razie jeszce jakis czas będe siedział na Nforce2. Warto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego mogę się spodziewać po tych pamiątkach na 2,9V i Nforce2? Da radę 2x512MB 215-220MHZ przy 2-2-2-5. To ma byc taka inwestycja na przyszłosć (DFI :-P ) no ale na razie jeszce jakis czas będe siedział na Nforce2. Warto?

nie

bo za jakis czas kupisz za tyle samo 2x1gb ddr2 pod nowego amd...

chyba ze bedziesz sie przesiadal jeszcze w tym roku a masz teraz jakies 256mb...to owszem

a co do krecenie - 2 2 2 5 przy 220 powinno bys spokojnie na 2,9V

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nawet przy 205 mhz 2-2-2-11 przy 3V goldmemory sie wysypuje , macie jakis pomysł czemu?

edit: na 200 mhz goldmemory jest czysty

edit 2 : nawiew tez nic nie dawał

Edytowane przez rhezuz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nawet przy 205 mhz przy 3V goldmemory sie wysypuje , macie jakis pomysł czemu?

 

A sprawdzałeś GoldMemory na standardowych ustawieniach? Bo mi nawet tak się wysypywały i idą do serwisu...

 

Mało tego BySPD źle wczytywało timingi (różnie na różnych płytach-testowana na kilku, i na wszystkich to samo, złe timingi i błędy w GoldMemory).

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie nawet przy 205 mhz 2-2-2-11 przy 3V goldmemory sie wysypuje , macie jakis pomysł czemu?

edit: na 200 mhz goldmemory jest czysty

A może puść nawiew na pamiątki, moje myślałm że też max to 221 i to na 3.4V i okazało sie że pociły się, teraz mały nawiew na pamiątki i 250 na 3.6V i śmigają aż miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh

liczylem na lepsze osiagi na takim fsb...

a sprawdzalas na wyzszych tymingach?

ja raz z ciekawosci probowalem puscic je na 3 3 3 8 ale komp nawet nie wstal :P nie wiem, czy to byl 1-razowy wybryk, czy tak juz jest... nigdy wiecej nie probowalem

 

chcial bym puscic pamiei tak na 290mhz. tymingami pozniej sie bede martwil :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym za to chętnie zobaczył zdjęcie tego 2X 512 TwinMos AA4T@262 1.5-2-2-5@3.31V...

ehhh NC

Pozdr

 

W temacie o twinmosach zapodalem z coprawda 260 bo nie mam jak teraz foty zrobic ale niebawet zrobie ubdate specialnie dla ciebie.

 

 

poprostu smiesza mnie wyniki bez GOLDMEMORY ja moge powiedziec ze mam 270 ale co z tego jezeli nie jest do konca stabilne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W temacie o twinmosach zapodalem z coprawda 260 bo nie mam jak teraz foty zrobic ale niebawet zrobie ubdate specialnie dla ciebie.

poprostu smiesza mnie wyniki bez GOLDMEMORY ja moge powiedziec ze mam 270 ale co z tego jezeli nie jest do konca stabilne?

Skoro Cię śmieszy to sorry, tak GM przeszedł quicktest na 250 pozytywnie, memtest także i to nawet numer 5 który jak wiadomo bardzo obciąża BH-5 dużo pamiątek na tym się wywala, nie wiem masz problem że kobieta też potrafi?? A może jakaś Cię zostawiła i teraz się odgryzasz na mnie :mur: , nie jestem osobą która pisze że coś jest a tak naprawdę nie ma, acha niechcę zaczynać wojny i sorki za OFFTOPKA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Cię śmieszy to sorry, tak GM przeszedł quicktest na 250 pozytywnie, memtest także i to nawet numer 5 który jak wiadomo bardzo obciąża BH-5 dużo pamiątek na tym się wywala, nie wiem masz problem że kobieta też potrafi?? A może jakaś Cię zostawiła i teraz się odgryzasz na mnie :mur: , nie jestem osobą która pisze że coś jest a tak naprawdę nie ma, acha niechcę zaczynać wojny i sorki za OFFTOPKA

 

Witam!

 

Nawet nie wiedzialem ze jestes kobieta, bo nie patrzyłem na ksywke a jeżeli przechodzi to zwracam honor :D

 

 

Pozdrawiam i nie chce zadnej wojny

 

 

Wracajac do tematu to jezeli ktos ma dfi to koniecznie musi zapodac jakis wentyl wiejacy na mofset obok slotow(przy tych napieciach to podstawa!)... ja postawilem na freezerku.

Edytowane przez 2pac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...