Skocz do zawartości
M@tess

Koolance Exos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakie chłodzenie polecacie? Widziałem jeden test fajnego chłodzenia ale niewiem ile kosztuje w tym teście było lepsze od Zalmana Reseratora 1 a nazywa się Koolance Exos ktoś słyszał o takim czymś albo ma to proszę o pomoc. Może jakieś inne pod

 

AMD Athlon 64 x2 3800(będzie kręcony)

GeForce 7800GT (będzie kręcony)

 

i żeby miało jeszcze chłodzenie chipsetu na mobo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takim gotowym zestawikiem napewno nie wychłodzisz takiego sprzetu przy zadowalającym poziomie hałasu. Lepiej rzejrzyj forum i jeżeli już chcesz kupowac markowe części to napewno znajdziesz coś dla siebie i sam złozysz. Z pewnością to będzie wydajniejsze, cichsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no, akurat Koolance robi bardzo fajne te zestawy. Można nawet kupić cała budę Koolance'a, wszystko wygląda naprawde ładnie i estetycznie, całkiem znośnie powinno też chłodzić. Skąd macie informacje o rzekomej głośności tego zestawu? Ja tam gdybym miał trochę kasy na zbyciu chętnie bym sobie coś takiego sprawił. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówcę - jest spoko - szczególnie Exos 2 - albo odrazu buda z chłodzonkiem - zważ to że mają w różnych cenach o różnej wydajności.

 

jeśli jednak będziesz się wachał - warto też pomyśleć o BIX3 - świetny sprzęt! gdy mi wentylki chodzą poniżej napięcia startowego mam temp. wody zaledwie o 1-2C wyższą niż ludzie ze szrotówkami i BIP'ami 2 (ostatnio popularne - i słusznie) na full obrotach. do tego pompkę - proponuje LAING DCC - miałem ten sprzęt.... wydajnością zabija wszystko co widziałem do tej pory a do tego głosność na poziomie Coolriver z RN (bardzo cicha i nie ma co równać z akwariówkami... wydajnością też bo to zupełnie inna klasa...

 

 

bloczek.... wiesz... Storm G4 jest fajny.... ale 2 razy taki blok może być sporo kaski... może Swiftech MCW6000?? wybór spory ale tutaj to sam musisz znaleźć faworyta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...