Skocz do zawartości
miodek

Madtech Nietoperek

Rekomendowane odpowiedzi

jak zwykle tylko dremelowanie + siatka aluminiowa + pomalowanie

efekt ciekawy mozna przyznac, ale cos wiecej bym w nim jeszcze zrobil...

 

ostatnio problemem dla mnie jest fakt, że przy dremelowaniu latwo zniszczyc lakier

mozna co prawda tasme malarska na lakier przykleic, ale pozniej zmywanie kleju denaturatem nie nalezy do moich przyjemnosci

ma ktos pomysla co zrobic? i nie gadac ze pomalowac od nowa obudowe, bo jak juz mam malowac obudowe to aerografem wzor sie wymaluje, a nie jeden kolor sie bedzie jechalo...

 

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehee Podoba mi sie 4 zdjecie. Chciarz wlasciwie nic ciekawego na nim nie ma, to buda jest fajnie uchwycona :D Wydaje sie takaa duzaaa.

1689490[/snapback]

No... To zdjęcie jest super :D

 

Ogólnie buda fajna... schludna, tylko ten przód kolorem nie pasuje. Może go przemaluj na kolor blach?

No i jeszcze jedno.

Dołączona grafika

Na tej fotce widzę załamania światła wyglądające tak, jakby były jakieś zadziory (i/albo blacha była odgięta na zewnątrz). Jeśli się nie mylę (a pewnie nie), to tej budzie by się przydała wizyta u doktora Pilnika, a potem u pani psycholog Farby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja myślałem że an pierwszym zdjeciu widzę zdjęcie jakeigoś budynku :lol:

co do moda.. boku obudowy :) to rzeczywiście też mi sie rzuciły w oczy nierówności na jednym zdjęciu... nie wypada poakzywać takich zadziorów, żeby to jeszcze był mod całego kompa... ale chwalisz nam się tutaj wycietym okeinkiem i jeszze żeby było nie równo... shame :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie wzor jest wyciety rowno

 

zeby nie bylo widac koloru samej blachy to nakladam w te miejsca farbe i czasami trudno jest o perfekcjonizm

 

duzym problemem dla mnie jest przyklejony klej dookoła wzoru po wycieciu wzoru

 

chodzi o to, ze dremeluje od wewnatrz, a tasme malarska dla ochrony lakieru zakladam na stronie zewnetrznej

przez dremelowanie tasma sie troche jara, a razem z nia klej

narazie czyscilem ten klej denaturatem, ale jak sami widzicie, efekt koncowy przez to nie jest najlepszy

 

co mozna innego zrobic, aby dremelowac i nie niszczyc lakieru na zewnatrz?

ma ktos pomysla?

i nie pisac prosze o tym, zeby farbe na nowo polozyc

jak bym mial na farbe, to bym modowal se chiefteci, a nie low-endy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy ogonie nietoperza z lewej strony jest lekkie zadrapanie, które widać na trzecim zdjęciu.

Nie zebym sie czepiał.. ale cały opis wygląda jakby to wykonywała profesjonalna firma.. a dostarcza uzytkownikowi porysowaną obudowę... :) Opis zatem traci na wiarygodności moim zdaniem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie dremelować i dlatego dremeluje boki.

Jakbym lubił modować i siedzieć nad jedna obudowa pol roku to bym modowal obudowy, ale na pewno nie byłbym w stanie na tym zarobić.

 

Gdybym chcial reklamowac budki, to bym dawal link do allegro, a nie pytał się was o opinie i przy okazji mówił co zrobiłem źle itd...

 

Głównym celem tych kilku obudów, które ostatnio przedremelowałem jest znalezienie odpowiedniego sposobu, aby łatwo i przyjemnie wydremelować bok i miec gotowa obudowe, a nie meczyc sie nad zdzieraniem lakieru papierem wodnym i pozniej ponownym malowaniu.

 

Tak robiłem z madtech dragon 1 i 2.

Jakoś nie widziałem w tych topicach chociażby jednej złej opinii.

 

Trudno sie spodziewać, ze z dnia na dzien zrobie kosmiczna obudowe.

Jesli mi ktos pomoze i poradzi jak lepiej dremelowac, to z czasem na pewno ciekawsze rzeczy bede robil.

 

Poza tym jeżeli te kilka budek sie sprzeda, to kupujemy w firmie aerograf i wtedy bedzie mozna robic dopiero ciekawe mody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zgadnij co powiem pierwszemu lepszemu chetnemu, ktory skusi sie na ta obudowe? To, ze jest niefachowo wykonana! m.in. dlatego, ze 'ktos' wycinal netoperka od strony wewnetrznej( wg mnie logiczne, ze beda zalamania/postrzepienia po drugiej stronie i ze pownno sie ich unikac)! Pozatym okleilbym wpierw z obu stron przed cieciem, a przed malowaniem zeszlifowalbym i dopiero na koniec pomalowal, polakierowal i ladnie wypolerowal :/ No i wystawil an Allegro ;)

 

a i jeszcze jedno: do aerografu tez trzeba miec pewne umiejetnosci, z tym sie czlowiek nie rodzi, niestety [a moze i stety, za duza konkurencja by byla :P].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wtedy bedzie mozna robic dopiero ciekawe mody.

No to to sie dopieor okaże... :D.. podobnoś te dziary mają gwarancję jakości... tak z resztą jest napisane na allegro... dla mnie to dziwne.. no bo jaką jakość moga mieć otwory... no są i już... napewno się nie zepsują :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja jakosci polega u mnie na tym, ze w opisie dokladnie pisze o jakichkolwiek wadach, nie ukrywam ich, bo to nie ma sensu dla mnie

 

ziupo ani jedne zdanie w twoim poscie nie ma sensu

to tak jakby napisac trzeba bylo podlaczyc dremel do pradu zanim sie zaczelo wycinac otwor

 

sens ma chyba tylko te ostatnio zdanie w podpisie i tylko z tego ostatniego zdania skorzystam...

 

co do kogos kto kupi obudowe to mozesz napisac nawet, ze jestem gejem i przesle wraz z obudowa swoje zdjecia kupującemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh, dla mnei to oczywiste, jednak jak widać dla Ciebie NIE! A jesli twierdzisz, że tak to dlaczego zrobiłeś dokładnei na odwrót?

 

Pozatym w tej końcówce ewidentnie widać, że mnei ne izrozumiałeś [nei potrafisz dostrzec głębszego sensu mojej wypowiedzi? Jesli tak to oznacza to, że jesteś superficiel :(]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

superco? :lol:

 

miodek to Ty wkońcu masz firmę czy tak sobie w domu te budy na tapczanie tniesz? Bo tak na allegro to większość tego co piszesz brzmi dosyc powiedzmy pro-fesjonalnie, jakgdyby zajmowała się tym pro-firma... a potem nagel takie zdanie wtrącasz, że dajesz klientowi do myślenia.. czy aby napewno ktoś tu nie ściemnia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...