Skocz do zawartości
malinow

1 X 256(400mhz) Ddr Czy 1 X 512(400mhz)ddr

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie posiadam 1 kość 256 pc2100 (266MHz). Poszedłem do sklepu i chciałem zamienić na 1 kość 512 400MHz. Sprzedawca zapytał mnie jaki mam procesor (Athlon 2000+ XP). Powiedział abym sobie kupił 256 (400MHz) bo to mi nie zrobi różnicy.

Czy miał racje? MI sie wydaje ze nie bo co ma procesor do ramów. Jak myślicie? Proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedz.

Z góry dzieki

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie posiadam 1 kość 256 pc2100 (266MHz). Poszedłem do sklepu i chciałem zamienić na 1 kość 512 400MHz. Sprzedawca zapytał mnie jaki mam procesor (Athlon 2000+ XP). Powiedział abym sobie kupił 256 (400MHz) bo to mi nie zrobi różnicy.

Czy miał racje? MI sie wydaje ze nie bo co  ma procesor do ramów. Jak myślicie? Proszę o możliwie jak najszybszą odpowiedz.

Z góry dzieki

Pozdrawiam  :)

1692682[/snapback]

chodzi o to ze Twoj procek i pamiatki pracuja na 133, wiec jak kupisz kosc pracujaca na 200 to i tak zjedzie Ci na 133, z tad wniosek ze dokupijac 256 bedziesz mial dwie kosci dajace 512 pracujace na 133, czyli to samo co przy zakupie jedej kosci 512

dobry sprzedawca ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...