Skocz do zawartości
hollowman666

Sempron 2200+

Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki ze nie da rady podkrecic procesora kiedy jest moj radek9800

jesli włożę np. tnt32 nie ma problemu bo bez wiekszego trudu fsb idzie na 200 i jest stabilny. jak tylko zarzucę radeona albo nie idzie wogole albo na kilkanascie sek. i zwis...nawet jak dorzuce 1Mhz do fsb166. czy ktos mial podobne akcje?

dzieki za odpowiedzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że za słaby masz zasilacz ale ten modecom powinien wystarczyć. Trzeba by sprawdzić napięcia +12V miernikiem.

1700809[/snapback]

no sprawdzałem i wszystko ok chyba jest...różnica nie przekracza 0,05V poza tym zapas mocy ma jeszcze spory

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dobra to nie zasilacz sorka

u mnie riva na agp x2 to se biegała przyt czestotliwosciach agp od 60Mhz do 90 Mhz bez problemów

ale radek jako że wykorzystuje już agp x4 jest bardziej wrażliwy na zmiany czest. taktowania agp

jeżeli płyta ma odpowiedznie dzielniki to na 166 nie wstanie ale na 200 gdy dzielnik ustawi agp na 66 znów ma szanse wstać

zmień płyte

albo lepiej zamaluj mostki i zrób z proca mobila i polecisz mnożnikiem do góry spokojnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko Radeon 9800 na AGP X4, a ja myślałem że produkowali tylko na X8

 

to może być jedno z dwóch albo dwa na raz zasiacz i dzelniki, dobierz dzielniki gdzies tam na forum jest napisane i zmień zasilacz inwestycja w przyszłość, po za tym radek ciągnie dużo prądu u mnei jak mialem 350W dawno dawno temu to nei chciało iść na wysokie taktowanie jak tych wszystkich [ciach!]łek na USB PCI i jednego HDD nie poodłanczałem teraz tagan 530W i mam spokój

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko Radeon 9800 na AGP X4, a ja myślałem że produkowali tylko na X8

 

to może być jedno z dwóch albo dwa na raz zasiacz i dzelniki, dobierz dzielniki gdzies tam na forum jest napisane i zmień zasilacz inwestycja w przyszłość, po za tym radek ciągnie dużo prądu u mnei jak mialem 350W dawno dawno temu to nei chciało iść na wysokie taktowanie jak tych wszystkich [ciach!]łek na USB PCI i jednego HDD nie poodłanczałem teraz tagan 530W i mam spokój

1702512[/snapback]

tia tylko x8 ciekawe

a mnie sie zdawało ze dawo temu jak juz pci zminili to było agpx1

potem karty x1/x2

następnie x2/x4

a najszybsze na agp to x4/x8

jak płytka nie ciagnie x8 to lata x4

no ale ty pracujesz zapewne w fabryce to wiesz co produkowali :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI KT4AV nie obsługuje FSB200MHz = przy tym FSB taktowanie PCI=40MHz/AGP=80MHz co może powodować ze radeon który jest bardziej wrażliwy na zmiane taktowania agp jest niestabilny i proc sie nie chce kręcic...a tak apropo, nie radze ustawiać takiej wysokie szyny, bo w krótkim czasie zarżniesz dyski i inne urządzenia na pci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...