Skocz do zawartości
Sewer

Chello - Jak Sprzet Do Podzielenia Łącza?

Rekomendowane odpowiedzi

Wkurza juz mnei udostepnianie lacza kolezance poprzez moj komputer.. Jestem zielony w sprawie routerow itp do chello i wogole.. Moze ktos mi dac rade jaki kupic? Tani , dobry , zeby bylo mozna mu nadac MAC no i zeby chello Classic smigalo na 2 kompy ..

THX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasciwie sa dwie niezawodne firmy

d0Link

Linksys

ale sa routery i routery

zalezy do czego i ile chce sie w tym grzebac no i ile sie ma kasy

:DDDDDDDDDDDDD

polecam tani d0Link 604 (po kupieniu koniecznie zrowin update wirmware)

140 zl

chyba ze kcesz wirlessa ?

to juz od 350 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz mnie to wqurza.. wiec pytam moze macie jakas rade , ktora pozwoli mi miec net bez reinstalu windowsa.

Wiec tak mam chello classic i 2 kompy. Wsio bylo ok az zachcialo mi sie sp2 zainstalowac.. moj komp udostepnial net 2giemu poprzez dodatkowa sieciowke. podczas instalacji sp2 wyskoczyl jakis blad.. dalem restart i to chyba od tamtego momentu nie ma netu.wogole byl jakis problem z zainstalowaniem sterow do mobo..ofc firewall itp powylaczalem- no chyba ze c`os nie umiem.. podlaczylem wiec modem do 2giego kompa..no i tam wsio chula..postanowilem wiec z tamtego kompa net sobie udostepnic- dotarlem do momentu ze widza sie kompy , tamten ma net a ja nie icon_frown.gif odinstaklowalem wiec sp2 i nadal kupa.No to kupilem router dlink 604 - podlaczylem wsio no i na tamtym kompie net jest a u mnie [gluteus maximus]. Macie pomysl co moze byc nie tak? Kompy maja ustawione w sieci wsio na AUTO - no i tak jak mowie na kompie kolezanki net jest a u mnie brak.. Czy pozostalo tylko przeinstalowanie windowsa? a jak juz to czy z sp2 czy z sp1?

 

Kirayamato jakbys mogl mi podac konf d604?

btw jak probowalem skonfigurowac router na moim kompie to nie moglem wogole .. po wpisaniu http://192.168.0.1 ni dzialo sie NIC !!! po podlaczeniu wszystkiego do 2. kompa ruszylo.. no ale netu nie mam.. moze jakis wirus?? mam noda 32...

Edytowane przez Sewer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...