Skocz do zawartości
Macieqqq

Ktore Z Tych Pamieci Sa Najlepsze?

Rekomendowane odpowiedzi

napiszcie gdzie mozna te astaki kupic we wrocku ? bo allegro to raczej niewchodzie w gre...

1733174[/snapback]

niby dlaczego nie? jak ktos wiarygdny to napoczte i juz ;) jak dalej nie to kup przez tweaka ;)

 

//

 

A te astaki nie takie złe, ale pewnie selekty B) reszta padlaki pewnie

 

edit: nie łaska dac na screenie VDIMM? ;)

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlatego ze tych pamieci jest jak na lekarstwo...

ale dobra znalazlem cos takiego

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70153431 jakies dziwne kosci APIDA przynajmniej tak przeczytalem

 

oraz samsungi

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70425282

 

co powiecie o nich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dlatego ze tych pamieci jest jak na lekarstwo...

ale dobra znalazlem cos takiego

1733453[/snapback]

moim zdnaiem nie warto nawet patrzec na nie 1 - 350 zl za 1GB kosc , tyle to kosztuje dobra 512 MB, druga na stickerze pisze wyrazie i w aukcji ze to CL -3 wiec tez padaka

 

co do allegro i dobrych pamieci jak na lekarstwo to nie przesadzaj, mozna kupic tyle co wg. ciebie znaczy dobre, jak szukasz g.skilli, corsairow, cruciali to tam napewno nie kupisz:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt pamieci w tej cenie niedaja duzych mozliwosci (jesli wogole),ale i tak bardziej interesuje mnie wyzsze fsb niz timingi, a obecna 512 to i tak na cl 3 mi chodzi,wiec tym sie nieprzejmuje specjalnie.

 

Wogole to pomylilem troche topicki,sorki.Bo wlasciwie to szukam kosci 1gb, ale jakby sie trafily dobre 2x512 to tez bym sie skusil, tyle tylko ze za takie to trza dac z 500pln ...

 

Wczesniej pytalem gdzie mozna kupic astaki we wrocku...wiec gdzie?

Edytowane przez jurek911

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Overclocked

niby dlaczego nie? jak ktos wiarygdny to napoczte i juz ;) jak dalej nie to kup przez tweaka ;)

 

//

 

A te astaki nie takie złe, ale pewnie selekty  B) reszta padlaki pewnie

 

edit: nie łaska dac na screenie VDIMM?

1733290[/snapback]

spoko jutro bedzie screen z vd:) za tydzien powinny byc selekcjonowane te astaki jezeli ktos kce:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jat ez bym sie z tym zgodzil, PDP na TCCD jest ciezko w pelni ustabilicowac na wysokich zegarach z reszta jak kazde nowe TCCD chyba.

extrememem jest dystrybutorem Geila i PDP jednoczesnie

1732545[/snapback]

oj facet... ja mam ocz el platinum rev2 na tccd/tcc5 i jakos 280 2.5-3-3-5 wlaza do windozy 295 2.5-3-3-5 bootuje sie ale winda zdycha czemu sie nie dziwie po tym pieprzonym abicie. Jak bede mial asusa p5p800 to wtedy sie pobawie wiecej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

winbond i samsung z tego co mi wiadomo nie zamierza produkowac kostek 64 mb (tccd, bh utt, ch utt) do pamieci 1GB w jednej kostce wiec nie ma nawet co marzyc o czyms takim, jak chcesz dobre 2x1gb to cruciale na micronach ci zostaja

Edytowane przez dzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...