Skocz do zawartości
nayki

Dla Expertów Wi-fi ! Gdzie Jest Błąd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio polaczylem swoj komputer z neostrada modemem do internetu poprzez usb pozniej chcialem zrobic radiowke.....fajnie powiedziane kupilem antene dookolna 17 Db, acces point , polaczylem razem neo do usb z mojej kart sieciowej do acces poita i a ap do dookolnej dalem sobie adres Tcp /ip 192.168.2.2 ( adres Ap to 92.168.2.1) maske 255.255.255.0 oraz brame z moim ip , nastepnie do klienta podlaczylem karte radiowa plus antene dookolna i ustalilem Ip - 192.168.2.3 brame jak u mnie oraz mase jak u mnie i co ?

 

i podlaczenie ma sygnal bardzo dobry czyli udalo sie... widzimy sie w otoczeniu bo nasza grupa robocza jest taka sama i nastepnie (oboje mamy Xp profesjonal) udostepnilem polaczenie nternetowe (dsl) kreatorem i co ? no i to ze u klienta pokazalo sie powyzej "siec likalna i szybki internet " nowa ikona brama zatytulowana internet DSL szybkosc 16 kb/sek (niestety na poczatek chciael najslabsza opcje) no i teraz wlanczam u niego internet explorer ale NIC lipa nie moze odnalesc serwa biala strona nie wiem co dalej prosze o expertow bo mysle ze jestem za daleko by se wycofac......Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam dokladnie taki sam problem jak wyzej opisal kolega. Walcze dzisiaj z ta siecia od paru godzin, niestety bez pozytywnych rezultatow. Zaznaczam ze dnsy mam wpisane. Ale tu nawet nie chodzi o problem dnsow bo nie moge spingowac adresy IP serwerow spoza sieci. GG tez nie dziala (bez dnsow powinno). Licze na pomoc...

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...