Skocz do zawartości
TomaszekK

Instalacja Z Dysku...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam;

Mam takie pytanko co do instalacji windows 2000.

Jeśli mam instalatora tego systemu na dysku twardym to czy moge go uruchomić, w wierszu poleceń trybu awaryjnego (windows 98SE)? Nie mam żadnej dyskietki startowej. Nie mam napędu dyskietek. Nie mam płyty windows. Mam za to na dysku pełnego instalatora windows 2000 i mam na dysku "Windows 98SE Boot Disk" ale nie na dyskietce. Prosze o porady jak mam zainstalowac windows 2000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi. Uruchomilem instalatora z wiersza polecen po wcisnieciu F8.

Co do samego windows 2000 to od poczatku mam z nim problemy. Zawiesza sie. CZytalem troche o pliku svchost.exe który wykorzystuje procesor w 98 porcentach. Troche zawirusowany ten komputer.

Takie pytanie: Jak ustawić ten program ładujący system, aby najpierw uruchamiał 98?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskietka od 98 w niczym ci nie pomoze musisz miec dyskietke startową od 2000 powinna być gdzieś w do ścjągniecja lub moze dokonać  aktualizacji

w win98

1712104[/snapback]

 

to zes przywalil o ile sie nie myle to win 2k/xp tworza dyskiete startowa od ME [ obsluga duzych dyskow bo jak zbotujesz od 98 to nie wyswietli ci prawidlowo dysku wiekszego niz iles tam giga ]

 

tak rob mixa 98se + 2k to napewno dobrze na tym wyjdziesz

 

porzycz od kumpla stacje dyskietek albo kup [ 15zl ? ]

 

nie mozesz nagrac instalki na cd i zbotowac z cd-romu ?

Edytowane przez Shenlong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...