Skocz do zawartości
kajo_kaj

Problem Z Siecia Lan (dosc Dziwny Wg Mnie)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mam problem z siecia LAN.

Otoż: mam inetrnet z kablowki w poznaniu (ICPNET), modem motoroli jest podlaczony za pomoca USB do kompa, 2 inne kompy i moj sa spiete w siec lokalna za pomoca switcha, wszedzie WinXP, SP2, zapora skonfigurowana, firewalle tez, wszystko gra i trabi - udostepnianie plikow, internet, po prostu bajka.

 

ALE DO CZASU. Wczoraj nie wiadomo dlaczego padl mi net - w ogole sie nie mogl polaczyc a nic nie grzebalem. pozno juz bylo wiec poszedlem spac a poza tym myslalem ze moze jakas awaria linii i do dzis naprawia, dzis zadzwonilem i sie okazalo ze u nich wszystko ok wiec przeinstalowalem, nie bez problemow, modem i internet wrocil. ale niestety nie moge teraz przegladac stron na innych komputerach i CO CIEKAWE GG, SKYPE i RADIO INTERNETOWE dzialaja a eksplorer nie.

POMOCY!! kumple od tych kompow mnie za balkon wyrzuca bo chca miec net a ja juz wszystkiego (chyba) probowalem: nowe polaczenia sieciowe chyba kilkanascie razy, wylaczylem zapore i firewalle zeby nie przeszkadzaly, oczywiscie udostepnilem polaczenie internetowe i pomysly mi sie skonczyly :sad: :? :mur:

Ma ktos jakies pomysly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...