Skocz do zawartości
RS

CD Rom vs 11 pietro mit beton :)

Rekomendowane odpowiedzi

kamera dobra byla znaczy sie jest 10 minut przed kreceniem slonce dawalo przez chmory niebo cale biale bylo i probne zdjecia beznadziejnie wyszly, poczekalismy troche az tak nieswiecilo ale cuś ta kamera zdziebko przyciemniła zamocno nish bylo naprawde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idzie jak krew z nosa  (4-5k/s)

dziwne.. chip powinien miec dobry serwer..

ale pewni sa ograniczenia przesylu, a jak cale forum zaczelo ssac to nie dziwne ze kiepsko ciagnie :P

CO ?? mi sie wlasnie sciaga bez akceleracji z IE 70 kilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhehehe filmik ciekawy ale pomysl glupi... niejestem zwolennikiem zrzucania rzeczy z wiezowca... na wlasne oczy widzialem jak koles zrzucal z 7 pietra kanape...i dotego zachaczyl o doniczki:Dktore to spadly pierwsze i sie odwracam patrze kanapa leci.... buehhehe co za ludzie w polsce mieszkaja:D... co do kamery to szkoda ze cos tam niewyszlo bo serio stuczna ciemnosc... kamera miala mniej czuly film niz bylo w rzeczywistosci czy co??? or whatever/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buhehehe filmik ciekawy ale pomysl glupi... niejestem zwolennikiem zrzucania rzeczy z wiezowca... na wlasne oczy widzialem jak koles zrzucal z 7 pietra kanape...i dotego zachaczyl o doniczki:Dktore to spadly pierwsze  i sie odwracam patrze kanapa leci.... buehhehe co za ludzie w polsce mieszkaja:D... co do kamery to szkoda ze cos tam niewyszlo bo serio stuczna ciemnosc... kamera miala mniej czuly film niz bylo w rzeczywistosci czy co??? or whatever/

niewazne coto byloo skoro jush tego niema 8) a tak serio to następny film będzie jusz baradziej wyraźny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe... we Wrocku w jednym z akademików był nalot policji. W sumie chodziło o kolesi którzy kopiowali dla mojego znajomego karty telefoniczne... Ale przy okazji przestraszyło się paru piratów... 

 

To było piękne... Poleciało parę kompletnych komputerów...

A jaki to akademik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema 

To ja zrobie Creative 48x vs Corsa i prześle zdjęcia jak ktoś chce

rozwalisz komus bryczke, przynajmiej nauczy sie parkowac w garazu... 8O :P

 

ide dopiwnicy o babci poszukac czegos do wywalenia jaiegos radia or semething

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prosze o famfary che przedstawic Panstwu nastepnego kandydata do crashtestu, jest nim dum dum dum dum dum dum (werble :P ) EPSON 440 :!: :!: :!:

 

tak tak drukarka niedizala w seriwi eniemogli naprawic walnieta elektronika, n adniach bede ja miał dalej sie domyślcie :lol: cowy na to ? 8O 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drukarka :? wiesz moze byc strasznie duzo odlamkow i moga ludzie oberwac :( poza tym sasiedzi sie moga w<span style="color:red;">[ciach!]</span>ic ze ciagle cos wyrzucasz przez okno i jeszcze to nagrywasz :? :( poza tym gabarety sprzetu - niedaj boze ktos wejdzie w "pole razenia" i wtedy kaplica ([11 pieter * masa drukarki]/ twardosc czaski=R.I.P. :( )

1 slowem odradzam :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

15KB/s leci, więc całkiem nieźle. Ja swego czasu robiłem crash testy samochodzików (zarówno resoraków jak i większych modeli).

 

Najlepiej wyszedł mi samochodzik-pułapka, miałem taki plastykowy samochód i wsadzięłm do niego dużą petardę - szkoda, że kamery nie miałem.

 

Widzę, że już się ściągnęło - zabieram sie do oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

krecone bylo gdzies o 13 a w yszlo jak w srodku nmocy, musze szczerze porozmawiac z kamerzysta :lol: a tak wogule to ta strona zrzutow jest doscyc odludna, znaczy sie malo kto tamtedy chodzi i zaras po crashu bym to pospratał tlo fakycznie musze zastanowci sie nad konsekwencjami, zeby ktos sie nieprzypieprzyl (czarnym pieprzem) bo ta drukarka spora pewno sie rozbryzga nieźłe heheh. ( ale jestem jebniety ) .heheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...