Skocz do zawartości
wolfen77

Acer 1694wlmi 2.0ghz 1gb 100gb Ati-x700-256mb

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! mam do Was prośbę.. Otóż noszę się z zamiarem kupna laptopa Acer 1694 o podanych w temacie głównych komponentach.. Proszę Was doradźcie mi czy to dobry zakup (chodzi głównie do codziennej pracy w miejsce stacjonarnego PC-eta, jak i grania w najnowsze gry). Czy karta Radeon X700 z 256mb Ramu jest wydajna? czy matryca w tym modelu Cristal Brite j(15.4" WXGA 1280x800)Cristal Brite jest mniej więcej odzwierciedleniem tego co oferuje matryca montowana w toshibach pod nazwą True Brite? jak oceniacie ten model? co sądzicie o marce ACER? z góry dziękuje za odpowiedź!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! mam do Was prośbę.. Otóż noszę się z zamiarem kupna laptopa Acer 1694 o podanych w temacie głównych komponentach.. Proszę Was doradźcie mi czy to dobry zakup (chodzi głównie do codziennej pracy w miejsce stacjonarnego PC-eta, jak i grania w najnowsze gry). Czy karta Radeon X700 z 256mb Ramu jest wydajna? czy matryca w tym modelu Cristal Brite j(15.4" WXGA 1280x800)Cristal Brite jest mniej więcej odzwierciedleniem tego co oferuje matryca montowana w toshibach pod nazwą True Brite? jak oceniacie ten model? co sądzicie o marce ACER? z góry dziękuje za odpowiedź!

1726291[/snapback]

poczytaj troszke to forum a na pewno dojdziesz do slusznych wnioskow.Pograsz sobie bez problemu w najnowsze gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! mam do Was prośbę.. Otóż noszę się z zamiarem kupna laptopa Acer 1694 o podanych w temacie głównych komponentach.. Proszę Was doradźcie mi czy to dobry zakup (chodzi głównie do codziennej pracy w miejsce stacjonarnego PC-eta, jak i grania w najnowsze gry). Czy karta Radeon X700 z 256mb Ramu jest wydajna? czy matryca w tym modelu Cristal Brite j(15.4" WXGA 1280x800)Cristal Brite jest mniej więcej odzwierciedleniem tego co oferuje matryca montowana w toshibach pod nazwą True Brite? jak oceniacie ten model? co sądzicie o marce ACER? z góry dziękuje za odpowiedź!

1726291[/snapback]

Dwoch moich kumpl ma ten sprzecik...i im zazdroszcze :)

Naprawde wypasik.Maja tylko wersje z 128MB X700, ale i tak da sie grac we wszystko.Zreszta nawet na mojej, slabszej, konfiguracji Doom3 chodzi calkiem niezle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OD kiedy model 1694wlmi ma grafike z 256MB ?--taka ilosc ramu i tak nic by nie dala(z tym prockiem i grafika na tej plycie)-256MB w lapach to chwyt marketingowy najczesciej :)

Pozdr.

Edytowane przez Phuong

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Phuong pojawily sie wczoraj z 256mb na pokladzie grafiki (przynajmniej w UK w sklepach internetowych)

ja mojego kupilem 3 dni temu mam x700-128 mb to moj 2 laptop , pierwszego kupilem 3 miesiace temu (jestem teraz w anglii wiec mnie stac ) i powiem tylko tyle ze sie w nim zakochalem :) super sprzet , ogladalem tesh quosmio od toshiby ale cena mnie powalila ale matryca w acerze tesh jest super

jak narazie jestem bardzo zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego że Cię stać???

Po co Ci drugi laptop?

Monitor od hiper-super PC nie chciał trzymać poziomu na stoliku ze skrzynki po owocach z Tesco?

 

Mirek

1727629[/snapback]

 

do czego pijesz ??

 

pierwszego sprzedalem

stac mnie to kupilem

masz jakis komples z TESCO ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie!! nie chodziło mi o to żeby wzbudzać tu jakieś kłótnie, tylko zależy mi na opini użytkowników.. ja mam zamiar stać się po raz pierwszy użytkownikiem laptopa, a to nie mały wydatek i zależy mi na zdaniu bardziej zoorientowanych niż ja.. dzięki z góry za sensowne opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...