Skocz do zawartości
ptaku666

Media Player 10 I Restarty Systemu

Rekomendowane odpowiedzi

witam

zauważyłem ostanio ze w trakcie korzystania z WMP 10 komputer potrafi sie zrestartowac, dziej sie to niezwykle rzadko ale jednak. Te restarty robia sie kiedy np mam 3 pliki i chce je naraz dodac do listy poprzez ich zaznaczneie i nacisniecie klawisza enter lub 2xLPM. Gdy komputer juz sie zrestratuj i na nowa sie uruchamia to podczas wykrywania dysków słychac jak włacza sie dysk, czyli poprstu wczenisje musiał sie wyłączyc tylko czemu ??? Mam pewne obawy ze moze to byc wina dysku ??? Chociaz w SMART mam wszytkie wratosci w normie. Prosze o szczerą pomoc

pozdro

Edytowane przez ptaku666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem, tylko nie z wmp9 tylko ogólnie podaczas używania kompa były restarty. Okazało się że to wina zasiłki bo daje nistabline napięcia na procka (ale procek był podkręcony). Napisz jaki masz zasilacz, bo to może być przyczyna, sprawdź też czy nie masz napuchniętych albo zalanych kondensatorów koło procesora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem, tylko nie z wmp9 tylko ogólnie podaczas używania kompa były restarty. Okazało się że to wina zasiłki bo daje nistabline napięcia na procka (ale procek był podkręcony). Napisz jaki masz zasilacz, bo to może być przyczyna, sprawdź też czy nie masz napuchniętych albo zalanych kondensatorów koło procesora.

1727111[/snapback]

 

przeciez wyraźnie napisałem ze restary tylko wystepuja podczas uzywania windows media player 9, kondensy mam dobre i zasiłke tez (modecom 300W)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez wyraźnie napisałem ze restary tylko wystepuja podczas uzywania windows media player 9, kondensy mam dobre i zasiłke tez (modecom 300W)

1727154[/snapback]

to zainstaluj sobie media playera 10 :P troche masz tego sprzętu (tuner tv, 2 napędy optyczne) a 300W to troche mało. Prawdopodobnie zasilacz nie wyrabia, zakup jakiegoś chiefteca 400W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zainstaluj sobie media playera 10 :P troche masz tego sprzętu (tuner tv, 2 napędy optyczne) a 300W to troche mało. Prawdopodobnie zasilacz nie wyrabia, zakup jakiegoś chiefteca 400W

1727232[/snapback]

 

wkradła mi sie pomyłka do postu, ja mam własnie wmp 10 i to na nim są takie problemy, w wmp9 nie bylo nic takiego. A co do zasiłki to napewno nie jej wina bo napiecie trzyma dobrze. 300W w pełni starcza na ten sprzet co mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...