Skocz do zawartości
f1zZ

6800 Le

Rekomendowane odpowiedzi

a gdzie najtaniej można dostać 6800LE?

tylko nie w jakimś miejscu gdzie sobie selekcjonują ;> chciałbym kupić z nadzieją na przynajmniej 12 potoków, a jakby sie nie modowała sprzedać z małą stratą :)

1735532[/snapback]

Ja kupiłem na allegro:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=68953336

i udało mi się, wbrew opisowi, odblokować 16 potoków i 6 Vertex Shaderów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potestuj dokładnie przy tych 16 potokach, pewnie masz gdzieś artefakty... wątpie żeby Arche sprzedali karte modowalną na 16p jako 12p.

na pewno kupowanie u nich 6800LE bez gwarancji modowania mija się z celem, moim celem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potestuj dokładnie przy tych 16 potokach, pewnie masz gdzieś artefakty... wątpie żeby Arche sprzedali karte modowalną na 16p jako 12p.

na pewno kupowanie u nich 6800LE bez gwarancji modowania mija się z celem, moim celem :D

1736056[/snapback]

już testowałem - kilkanaście razy (3D Mark 03) - i nic - żadnych artefaktów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już testowałem - kilkanaście razy (3D Mark 03) - i nic - żadnych artefaktów :)

1736060[/snapback]

To weź przetestuj ale 3DM2k5, przy włączonym AA i Anizo i zobaczysz wtedy, będziesz miał pewność, przy okazji jakieś nowsze gry też by się zdały do testów.

 

Ale oczywiście życzę ci żeby było wszystko ok.

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To weź przetestuj ale 3DM2k5, przy włączonym AA i Anizo i zobaczysz wtedy, będziesz miał pewność, przy okazji jakieś nowsze gry też by się zdały do testów.

 

Ale oczywiście życzę ci żeby było wszystko ok.

 

pozdrawiam,

1736558[/snapback]

Wszystko działa - żadnych artefaktów (przynajmniej nic nie zobaczyłem) :)

8 razy full test w 3DMark 05 - z AA i Anizo - i działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko działa - żadnych artefaktów (przynajmniej nic nie zobaczyłem) :)

8 razy full test w 3DMark 05 - z AA i Anizo - i działa

1737045[/snapback]

3dmarki to za mało aby być pewnym, testowałem już kilka kart i w 3dmarkach było ok, ale np. po dłuższym graniu w Half Life 2 pojawiłały się artefakty, to samo było w MOHA Pacific Assault. Co ciekawe zawsze był uszkodzony któryś z vertexów, natomiast jednostki cieniowania piskeli zawsze wszytskie były sprawne.

 

Spróbuj w różnych grach - wtedy będziesz miał pewność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupując u arche 12/5, szanse na 16/6 są po prostu minimalne, na pewno większe są w normalnym sklepie gdzie nie selekcjonują. jak sie nie odblokuje to wystawie na allegro i raczej dużo nie strace ;> a na 12p.. hmm to te 50zł dołoże sobie do chłodzenia :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale skoro roznica w grach miedzy 12/5 i 16/6 jest bardzo mala, to lepiej wylozyc te 50 zł i miec spokoj, co do chlodzenia to za 50 zl nie kupisz nic lepszego co jest zainstalowane seryjnie na tej karcie

Różnica może jest niewielka ale z czasem będzie się coraz bardziej uwidaczniać, więc zdecydowanie lepiej wydać tą stowkę więcej i w przyszłości nie pluć sobie w brodę...takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w temacie, jak uwazacie gdzie najlepiej kupowac te karty, zastanawialem sie nad leadtekiem od arche. I tam wystepuja 3 wersje niemodowalna za 540 zl, 12/5 za 640, i 16/6 za 770. Jaka najlepiej wybrac - 3dmarki, wykresy fpsy ? :). Oczywiscie chce wydac jak najmniej przy mozliwie jak najwiekszej wydajnosci ;)

Pozdrawiam

Ja bralem z arche tego 12/5 za 640zl i bezproblemowo wykrecilem na 16/6. Taktowaniami sie jeszcze nie bawilem (czekam na zasilacz), ale licze na 370/850 minimum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12/6

 

Przymierzam sie do tej karty - winfast modowalny do tego stopnia jest juz dla mnie zadrogi ... a standardowego LE nie chce bo pozniej sie z tym bujac to katorga

 

jakies inne propozycje? :)

Ja mam dokładnie tą kartę. Udało mi się odblokować 16/6 i podkręcić na 340, 779. Nie zauwarzyłem żadnych artefaktów, a przeszedłem już całego FarCry-a na ustawieniach graficznych HIGH i teraz gram Call Of Duty 2 - i też nie widziałem żadnych artefaktów.

 

Tylko niestety - zawsze jakieś musi być jakieś ale :mur: - ta karta nie ma czujnika temperatury, więc nie dowiesz się jaka ta temperatura jest :mur: (a pytałem już wszędzie o to) :mur:

Edytowane przez punto_krak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten AOpen Aeolus wygląda całkiem dobrze: pamiątki 2.2ns (standartowo le mają 2,8). Niska cena a mamy dobrą wydajną i tanią karte tyle, że słabe chłodzonko. A ci co brali arche z gwarancją na 12/6 nie dziwie sie ze poszły na 16/6 - nie widziałem w sklepie tych kart selekcjonowanych na 16/6! Uzbieram kase i kupuje :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niestety - zawsze jakieś musi być jakieś ale :mur: - ta karta nie ma czujnika temperatury, więc nie dowiesz się jaka ta temperatura jest :mur: (a pytałem już wszędzie o to) :mur:

hmmm to troche dziwna sprawa bo 6600 non GT i te z GT czy 6800 goly/GT/ultra i cala gama 7800 maja czujniki temp. Moze jest poprostu zablokowany i trzeba go aktywowac. Przeciez aopen nie jakas tam zaawansowana dystrybucja ktora by zmienila sobie technologie karty

tak mi sie wydaje - moze jestem w bledzie (byly przypadki na forum ze tez czujnik by zablokowany)

Edytowane przez kanathea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja wlasnie mocno zastanawiam sie nad zamiana mojej karty z podpisu na takiego 6800 Le @ 16/6 od arche tylko ciekaw jestem bardzo ilebym musial doplacic , jakies sugestje ??

Primo, zmień kolor czcionki w podpisie, bo nic nie widać.

Duo: Masz całkiem pokaźną grafikę, a zmieniać na kastratka zupełnego i później modlić się, żeby nie padła to drugie. Ale jak lubisz hazard, to w porządalu ;)

 

Podsumowując: Jeżeli spokojnie uda się mod tego 6800LE i przy okazji pchniesz swoją dotychczasową za dobrą cenę, to warto, wszystko zależy jakie memorki będą na tym LE i czy stabilizatory napięcia nie powiedzą "pa, pa" za jakiś czas.

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...