Skocz do zawartości
ludi

Co Sądzicie O Tych Płytach?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, nikt jeszcze nie opisywał płyt głównych mATX ze zintegrowaną kartą gr. pod socket 754 :

- z Geforce 6100

- z Radeon Xpress200

- 2 z Geforce 6100

Czy, któraś z nich może posłużyć za podstawę do taniego (niskobudżetowego) komputera biurowego (do internetu-max. 1000zł bez monitora) z możliwością rozbudowy o lepszą kartę gr. na złączu pci-e. Czy lepiej wybrać coś tańszego-ale bez możliwości rozbudowy. Proszę o jakieś sugestie :wink:

Edytowane przez ludi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

As Rock moim zdanie ta płyta to padaczka i jeszcze z zintegrowaną grafą :( takie rozwiązania są moim zdaniem do du......Lepiej kup wszystkie podzespoły osobno i do 1000zł będziesz mieć w miare dobrej jakości sprzęt,poszukaj na allegro poczytaj na forum takich pytań jest tu tona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asrock`i uzywam od lat do składania komputerów do biura i mają się całkiem nieźle - na tym sprzecie grac sie nie bedzie conajmniej w sapera lub poukłada pasjansa

Składając sprzęt biurowy pamiętaj że Win98 nie zamontujesz juz na niektórych płytach głównych (only XP)

Ja osobiście wybrałbym MSI - płyty te posiadam prawie od zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

As Rock moim zdanie ta płyta to padaczka i jeszcze z zintegrowaną grafą :( takie rozwiązania są moim zdaniem do du......Lepiej kup wszystkie podzespoły osobno i do 1000zł będziesz mieć w miare dobrej jakości sprzęt,poszukaj na allegro poczytaj na forum takich pytań jest tu tona.

1733320[/snapback]

nie zgodze sie. sam mam asrocka i zobaczcie w sigu jak sie na nim sprzęt kręci. płytka bardzo stabilna. dodam jeszcze że mam zasilacz noname 300W a płyta i tak działa stabilnie na podkręconym sprzęcie. jak za tą cene to płyta jest naprawde super i osobiście polecam asrock jeśli nie chcesz wydawać za dużo kasy ani bawić sie w oc (chociaż te płyty też mają potencjał). jednym słowem - ja polecam asrock :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zgodze sie. sam mam asrocka i zobaczcie w sigu jak sie na nim sprzęt kręci. płytka bardzo stabilna. dodam jeszcze że mam zasilacz noname 300W a płyta i tak działa stabilnie na podkręconym sprzęcie. jak za tą cene to płyta jest naprawde super i osobiście polecam asrock jeśli nie chcesz wydawać za dużo kasy ani bawić sie w oc (chociaż te płyty też mają potencjał). jednym słowem - ja polecam asrock :)

1734417[/snapback]

Odpady produkcyjne Asusa RULEZ !! :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASROCK to jedna z lepszych obecnie płyt na chipsecie C51 aka 6100 oraz 6150. Druga którą bym polecił na tym chipsecie to Foxconn.

 

Wbrew temu co ludzie myślą o ASROCk to zupełnie bezproblemowa mobo. Sporadycznie występują przypadki kiedy to te płyty się psują wywalaja system albo cos podobnego.

 

Co do zintegrowanej grafy to te chipsety wspierają sprzetowo DX 9.0 i C51 PS 3.0 ...

Wniosek = spokojnie da się na tym pograć w CS'a czy inne gierki pod DX9.0 może nie na jakiś max detalach ale można spokojnie pograć 1024x768... (ten chipset to zintegrowane 6200 z TC).

Oprucz tego mają HDTV wszystkie.

Ten/Te chipset/y to istna rewolucja zintegrowanych kart grafiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem gdzieś, że jeśli chodzi o zintegrowaną grafikę to są bezkonkurencyjne za to ogólnie chipset nVidia GeForce 6100 nie wypada ciekawie, wykryto podobno jakies problemy w pracy na dużych plikach? a nie ukrywam, że jeśli byłyby jakieś problemy w pracy biurowej to co mi z tej zintegrowanej grafiki? Druga sprawa to niska cena ok. 230zł za takiego Asrocka - wygląda to naprawdę zachęcajaco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...