Skocz do zawartości
bobson37

Silkroad Online

Rekomendowane odpowiedzi

Co do sklepu, wciskamy A nastepnie z 1 rzędu wybieramy ostatnią ikonke (skrzynka) i klikamy na nia prawym przyciskiem myszki, wpisujemy anzwe i wybieramy przedmioty jakie chcemy opchnąć. Ot cała filozofia :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol! Przecież to wygląda tak samo jak KalOnline. Bardzo podobny interfejs, nawet rozplanowanie podobne. W kala grać skończyłem, za to pewnie wezme się jak postawią drugi serw.

 

Jak do tej pory, TIBIA ROX :) :P

1735185[/snapback]

Taa to tak samo jest podobne do Kala jak i do Lineage (jak juz ktos wspomnial). W Kala gralem ponad 6 miesiecy , mialem 48 lvl i nie dopatrzylem sie ZADNYCH podobienstw ,ani w interfejsie ani w grafice. Te gry laczy tylko to ,ze sa w swiecie orientu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu Chryste jak mozna grac w tibie... :blink:

1735889[/snapback]

Tysiace ludzi nie moze sie mylic, tibia to sposob na zycie :D (mam kolege, ktory na tym zarabia - handluje kasa, przedmiotami, koxuje i sprzedaje ;] ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tysiace ludzi nie moze sie mylic, tibia to sposob na zycie  :D  (mam kolege, ktory na tym zarabia - handluje kasa, przedmiotami, koxuje i sprzedaje ;] ).

1736154[/snapback]

 

Trzeba dodać, że ta kasa wcale nie jest taka mała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj nick to "Degotar" :-P a co do tibi to moze byc sposobem na zycie jezeli sie na niej zarabia. a jak na niej tracisz (kupujesz postacie itp) oraz zyjesz swiatem tibi a nie realnym to juz nie jest za dobrze :huh: po prostu nie mozna przesadzic :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gierka jest darmowa "Silkroad Online is free for play forever." to text z oficjalnej stronki za 3 dni beda usuwac postacie wsztystkie i bedzie wersja beta wiec wartozaczac grac od tego momentu. Co do logowania sa programy do logowania sie do tego typu gier samoczynnie :) al nie bede wam mówił bo za duzo osob bedzie wchodzic :D gierka jest fajna od 20 lvl wybierasz sobie profesje (flage) trader merchant tchief i wiadomo trader przewozi rzeczy z miasta do miasta merchant (warior) osłania karawane a thief okrada i tu sie dopiero gra robi ciekawa postacie wtedy juz lvlujesz nie tylko poziomem postaci ale poziomem kazdej profesji czyli bedziesz mial 2 lvl tvhiefa beeziesz mial wiecej kasy z rabunku i mocniejsze dmge i tak kazda profesja. A profesje zmienia sie w ten sposob ze sciagasz jedna flage (stroj) odczekujesz 10 min i zakladasz inną :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa to tak samo jest podobne do Kala jak i do Lineage (jak juz ktos wspomnial). W Kala gralem ponad 6 miesiecy , mialem 48 lvl i nie dopatrzylem sie ZADNYCH podobienstw ,ani w interfejsie ani w grafice. Te gry laczy tylko to ,ze sa w swiecie orientu

Taaaa... powinieneś zaopatrzeć się w okulary. Interface tej gry nie jest podobny do Kalonline?

Screen interfejsu KalOnline: http://cryangel.strefa.pl/kal/screen/screen007.jpg

Screen interfejsu z tej gry: http://img497.imageshack.us/my.php?image=silkroad11di.jpg

 

Ale przecież, "system kwadracików" nie jest do siebie podobny... Procentowe ukazywanie experiencu tez nie... :).

 

Gdy grałem w KalOnline, można było tak ustawić interface(poprzestawiać tabele z kwadracikami i procentowym experiencem), że był jeszcze bardziej podobny do tego z tej gry(większośc tabelek na dole).

 

PS. Mapka tez jest podobna ;)

PS2. Coś powoli Ci szło to bicie lvli... W sumie nie trzeba cały czas grać - tu przyznam racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaa... powinieneś zaopatrzeć się w okulary. Interface tej gry nie jest podobny do Kalonline?

Screen interfejsu KalOnline: 1737103[/snapback]

Faktycznie podobny ... w 95% gier MMoRPG interfejs sie sklada z paska skilli , mapy , paska mp/hp oraz exp . Wiec rozwnie dobrze mozesz powiedziec ,ze Silk jest podobny do GuildWars i MU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wioec te szmatki sądo pvp (players vs player) ubierasz jeden kolor szala i walczysz z kazdym kto ma inny kolor musisz miec 10 lvl by moc brać udział w pvp a bija sie przewanie w południowej bramie napewno trafisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w wtorek likwidują wszystkie konta i rejestruja tylko ograniczona liczbe graczy i zaczyna sie beta test , wiec wszystkie wasze osiagniecia idą do kasacji

1738643[/snapback]

Nie nowosc : P

Po za tym konta beda kasowane w poniedzialek , nie we wtorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do logowania sa programy do logowania sie do tego typu gier samoczynnie :) al nie bede wam mówił bo za duzo osob bedzie wchodzic :D

Programy zwane '3rd party' za ktore w wiekszosci mmorpgu mozna dostac bana, bo lamia regulamin na ktory zgadzasz sie tworzac konto.

 

hmm moze mi ktos przyblizyc jakie sa profesje ( klasy ) w tej grze ? bo ciezko mi sie zorientowac

Nie ma tutaj takich typowych klas jak w innych mmorpgach. Na 20 lvlu mozesz kupic specjalne itemki, zeby "pracowac" jako thief/hunter/trader. "Prace" mozesz zmienic w kazdej chwili(10min cooldown).

 

a do kiedy beta test leci wiesz?

[Close Beta test]- Period: 02:00 AM of Nov. 9th ~ 02:00 AM of Nov. 29th (PL)

 

About Closed Beta Test

Q: Will characters of Alpha test be initialized after Close Beta Service?

A: All characters will be kept from Close Beta Service FOREVER.

 

Q: Do I have to join again to enjoy Close Beta Service?

A: The person who is user of Alpha Test Service doesn't need to join again.

 

Q: Do I have to download and install client again to enjoy Close Beta Service?

A: When you connect to server, Patch will be started automatically.We will provide you manual patch and full client also for slow Network speed.

 

Q; When Close Beta Service will start?

A: Korea: 10:00 AM of Nov. 9th

New York: 08:00 AM of Nov. 8th

London: 01:00 AM of Nov. 9th

Singapore: 09:00 AM of Nov. 9th

 

Q: What will be updated in Close Beta Service?

A: Awkward English name of Skill, Item, Monster and etc. will be modified. And 40 new Quests will be updated.Additional Game information will be posted on Homepage.

 

Q: Is Silkroad Online a pay Game?

A: Silkroad Online is FREE game FOREVER.

New York powinien byc chyba PM. Edytowane przez zysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morbider - zassałem tego actoola i odpaliłem i nic poza jekgo włączeniem nie robiłem, potem próba zalogowania. I teraz najlepsze przy zwykłym (bez programu) logowaniu max powtórzeń wejścia na serwer zaliczyłem 8 razy potem zawsze DICONECTED, a ze zminimalizowanym actoolem max co naliczyłem 38 razy. Nie wiem jak ma się to do skuteczności bo w obu przypadkach była jednakowa, mniej więcej ok 30min prób na zalogowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morbider - zassałem tego actoola i odpaliłem i nic poza jekgo włączeniem nie robiłem, potem próba zalogowania. I teraz najlepsze przy zwykłym (bez programu) logowaniu max powtórzeń wejścia na serwer zaliczyłem 8 razy potem zawsze DICONECTED, a ze zminimalizowanym actoolem max co naliczyłem 38 razy. Nie wiem jak ma się to do skuteczności bo w obu przypadkach była jednakowa, mniej więcej ok 30min prób na zalogowanie.

ale z actoolem nie musisz siedziedz przy kompie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...