Skocz do zawartości
TiGrey

Nie Chce Mi Sie Zainstalować Windows Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Podepne sie pod temat.Ja mam nastepujacy problem.Mam dwa dyski i na jednym sa dwie partycje jedna systemowa druga na dane,no i kiedy chc zaisntalowac win xp na jakiejkolwiek partycji mam informacje ze nie da sie zainstalowac wina bo cos tam,no i mam dwie dodatkowe "partycje" wyswetlajace sie jako "niepodzielone obszary dysku"Dysk mam od kumpla robil cos Partition Magic 8.0 i widac schrzanil,to dysk z 8m cashu.Wie ktos jak sie pozbyc tych "niepodzielonych obszarow"?i zaisntalowac wina?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tych "niepodzielonych obszarow" można zrobić następną partycję na dysku np. fdiskiem.

 

@TiGrey: Może byś napisał jakie błędy? Nikt tu nie jest czarodziejem. Ale sprawdź czy płyta nie jest porysowana za bardzo i czy ją cdrom czyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, koleżanka chce sobie zainstalować wina xp a tu lipa. Wyskakują jakieś błedy, a nie powinny ma kompa durnia 900, 128Ram, Geforca 2 i dalej nie wiem,

jak ktoś wie moze dlaczego to prosze o pomoc.

1733025[/snapback]

widze bardzo dokladnie wytlumaczyles swoj problem.. jasnowidzow tu nie ma.. p.s nie warto instalowac tego wina na 128 ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podepne sie pod temat.Ja mam nastepujacy problem.Mam dwa dyski i na jednym sa dwie partycje jedna systemowa druga na dane,no i kiedy chc zaisntalowac win xp na jakiejkolwiek partycji mam informacje ze nie da sie zainstalowac wina bo cos tam,no i mam dwie dodatkowe "partycje" wyswetlajace sie jako "niepodzielone obszary dysku"Dysk mam od kumpla robil cos Partition Magic 8.0 i widac schrzanil,to dysk z 8m cashu.Wie ktos jak sie pozbyc tych "niepodzielonych obszarow"?i zaisntalowac wina?

1735801[/snapback]

Bardzo mi sie podobają takie komunikaty - bo cośtam, to cos na zasadzie - komputer mi nie działa - uzyskaliśmy mniej więcej tyle samo informacji.

odłącz dysk z danymi i spróbuj zainstalować wtedy

jak masz podkręconego proca to go odkręć :>

i zarzuć sobie memtesta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...