Skocz do zawartości
Uzytkownik_X

Problem Z Dyskiem Seagate

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Mam problem z nowym HDD, wykrywa w Windowsie tylko 128GB z 200!!! :mur: Czyżby moja płyta główna nie obsługiwała dysków o tak dużej pojemności??? (dysk Seagate 200GB, płyta ASUS A7N8X-X - nForce2). Dodam tylko, ze dysk jest podłączony jako SLAVE, ale to chyba nie ma znaczenia. Na MASTER jest Caviar 40GB. Ponadto jak w Windowsie XP chce w "Zarządzaniu komputerem" utworzyć na nowym dysku partycje to tworzy mi jakiś "wolumin". Wykrywa go jako dysk, ale nie moge zrobić podziału na partycje (wolumin zajmuje cały dysk, tzn 128GB)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pojemnosci to tak jak napisal Domik, nie zaszkodzi tez update biosu plyty glownej.

 

Co do woluminu w zarzadzaniu dyskami prawy przycisk myszy na pole z opsiem dysku i wybierasz opcje konwersji na dysk podstawowy, pozniej juz normalnie mozesz dzielic na partycje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.kupic windowsa -kiedys bylo cos takiego ze jak wykryje pirata na windows update to mozesz taniej kupic oryginal. (sa tez rozne dziwne "sklepy" internetowy dla takich oslow/mulow/niedzwiedzi jak ty :P gdzie sprzedaja windowsa z sp2)

2.uzywac linuxa

3.wykastrowac za 100000 topic o 128gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...