Skocz do zawartości
cinos

Jaka seria C 1,2

Rekomendowane odpowiedzi

Hello,

Jaka seria Celka 1200 jest najlepsza do podkrecania? :)

Ponoc najlepsza do krecenia jest SL5Y5

Ja mam SL5XS i nie chce mi pojsc na 1.6 :(

Ale ja jeszcze pokaze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Jaka seria Celka 1200 jest najlepsza do podkrecania? :)

Ponoc najlepsza do krecenia jest SL5Y5

Ja mam SL5XS i nie chce mi pojsc na 1.6 :(

Ale ja jeszcze pokaze :)

A ja nie wiem jaką mam, bo zapomniełam popatrzeć, ale też nie chce iść na 1600MHz - ale ja jestem silniejszy :lol: więc nie będzie miał wyjścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Jaka seria Celka 1200 jest najlepsza do podkrecania? :)

Ponoc najlepsza do krecenia jest SL5Y5

Ja mam SL5XS i nie chce mi pojsc na 1.6 :(

Ale ja jeszcze pokaze :)

A ja nie wiem jaką mam, bo zapomniełam popatrzeć, ale też nie chce iść na 1600MHz - ale ja jestem silniejszy :lol: więc nie będzie miał wyjścia.

OK thx, dzisiaj jeszcze spróbuje pojechać do sklepu i kupic z SL5Y5 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hello,

Jaka seria Celka 1200 jest najlepsza do podkrecania? :)

Ponoc najlepsza do krecenia jest SL5Y5

Ja mam SL5XS i nie chce mi pojsc na 1.6 :(

Ale ja jeszcze pokaze :)

A ja nie wiem jaką mam, bo zapomniełam popatrzeć, ale też nie chce iść na 1600MHz - ale ja jestem silniejszy :lol: więc nie będzie miał wyjścia.

Raz mi poszedl na 1.52 ale jak bylo zimno w domu (zakrecilem grzejniki w pokoju - jestem chory umyslowo :P )

Wiec widac, ze to wina chlodzenia. Za niedlugo jak bedzie troche funduszy to zainwestuje w lepsza obudowe bo teraz mam 250W z zasilaczem pionowym, silver arctic na procka i MoBo, mod V7 na 5000rpm i pojdzie na 1.6 albo nie nazywam sie kaeres :)

Oczywiscie zaczekam pewnie do czasu zimy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres czy ty masz może OEM`a?

Mam BOX.

Cos ten Intel pokomplikowal sprawe :x

http://processorfinder.intel.com/scripts/d...=ALL&CorSpd=ALL Tu pisze że SL5XS to OEM :( a jeszcze miesiac wczesniej pisalo że ta seria ma stepping tA0 a teraz tA1 smierdzaca sprawa :?

Ale i tak kupie SL5Y5 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kaeres czy ty masz może OEM`a?

Mam BOX.

Cos ten Intel pokomplikowal sprawe :x

http://processorfinder.intel.com/scripts/d...=ALL&CorSpd=ALL Tu pisze że SL5XS to OEM :( a jeszcze miesiac wczesniej pisalo że ta seria ma stepping tA0 a teraz tA1 smierdzaca sprawa :?

Ale i tak kupie SL5Y5 :lol:

Wiesz co, moze sie pomylilem z tym moim oznaczeniem. Tyle sie naczytalem o tych Tualatinach, ze moze pomylilem teraz serie z moim :P

Popatrze kiedys i moze jak sie jeszcze pojawi topic podobny to sie poprawie. Ale mam na bank BOX i wydaje mi sie, ze jak patrzalem na serie to sie zmartwilem ze to wlasnie nie jest ta lepsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SL5XS o ile dobrze pamiętam, to taki jest mój(oem) a idzie przy zamkniętej obudowie jak w podpisie, można więcej ale po co żyłować, muszę podnieść napięcie do 1.8 i wtedy idzie 1.6, ale co ciekawe zimą szedł na 1.6 przy u=1.75 przy otwartym oknie spoks :) teraz trzeba mu dać więcej napięcia ale to z powodu temperatury bo taka właśnie zależnośc występuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie, chyba SL5Y5. moj cel idzie na 1,6 przy napieciu o 0,05 V ponad default. Temperatura 43 stopnie bez obciazenia i 47 przy max obc.

Podkrece go wyzej, jak bede mial volcano 7+.

Ps. podpis juz nieaktualny :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...