Skocz do zawartości
Gość

problem z sblive i glosniki 5.1 ddt

Rekomendowane odpowiedzi

mam karte live'a i glosniczki cratvia 5.1 pod win98 nie bylo zadnych problemow ale po przesiadce na win xp instaluje drivery i soft z oryginalnego cd od crativa i po instalacji/restetacji nie chodza zadne programy od crativa takie jak mixer,speaker, eax control przy próbie ich uruchomienia wyskakuje blad programu-wyslij raport! dzwiek dziala ale tylko 2 glosniki (ustawienia w winxp mam 5.1 speakers) myslalem ze nie mam driverów pod xp ale na oryginalnym cd jest katalog audio_xp i jak próbuje z niego instalowac drivery to znowu bład-wyslij raport!@!!

co z tym zrobic bo w windzie 98 wszystko bylo ok a uzywalem tych samych driverów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze zassaj jakies nowe stery z netu, i spruboj wtedy....

wlasnie zassalem livedrvpack i crativeplaycenter3 ale nie wiem czy to pomoze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam live'a i dtt 2200 i stery od audigy najnowsze, wszystko śmiga jak cza, nawet lepiej jak na sterech od liva  :lol:  :lol:  :wink:

drivy od audigy beda dzialac z livem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie słyszałes że audigy do live ?! tylko jakies tam zmiany kosmetyczne zrobili a tak pozatym u mnie drivery chodzą na live tylko że ja mam live 5.1 nie wiem jaki ty masz, pozatym próbowałem jeszcze te stery na dwóch innych liveach ( value i 1024 na obu bez problemu chodzą pod XP )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam live'a i dtt 2200 i stery od audigy najnowsze, wszystko śmiga jak cza, nawet lepiej jak na sterech od liva :lol: :lol: :wink:

drivy od audigy beda dzialac z livem??

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=16158O reklama mojego topicu ;)

Nie no spoko :) Live bardzo ladnie teraz gra na tych sterownikach, teraz to tylko przesiadlbym sie na wersje 5.1 i bedzie OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam live'a i dtt 2200 i stery od audigy najnowsze, wszystko śmiga jak cza, nawet lepiej jak na sterech od liva :lol: :lol: :wink:

drivy od audigy beda dzialac z livem??

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=16158O reklama mojego topicu ;)

Nie no spoko :) Live bardzo ladnie teraz gra na tych sterownikach, teraz to tylko przesiadlbym sie na wersje 5.1 i bedzie OK

za reklame 5zl sie nalezy. a to dobry topic, bo ja tez tam sie pojawiam :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam live'a i dtt 2200 i stery od audigy najnowsze, wszystko śmiga jak cza, nawet lepiej jak na sterech od liva :lol: :lol: :wink:

drivy od audigy beda dzialac z livem??

http://forum.purepc.pl/viewtopic.php?t=16158O reklama mojego topicu ;)

Nie no spoko :) Live bardzo ladnie teraz gra na tych sterownikach, teraz to tylko przesiadlbym sie na wersje 5.1 i bedzie OK

za reklame 5zl sie nalezy. a to dobry topic, bo ja tez tam sie pojawiam :lol: 8)

Dobry Topic nie jest zly! :) ;) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...