Skocz do zawartości
bojan

Microsoft Office Outlook 2003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pewien problem wysypał mi się outook 2003 gdyż gdy chciałem wysłać maila pojawiał się komunikat "interfejs niezarejestrowany" wiec postanowiłem odinstalować i zainstalować od nowa cały pakiet Office 2003 jednak po instalacji nic sie nie zmienia nawet maile kontakty wszytsko pozostało, poprostu tak jakbym wogóle nie odinstalował outlooka :( Nawet po usunieciu plików archiwe.pst outlook sie włącza i po chwili znika tzn wychodzi do wina.

MA ktoś jakiś pomysł jak rozwiązać ten problem?? Bardzo zależy mi na czasie ...

Pozdrowionka

Bartas

Edytowane przez bojan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm juz dawno myslalem o wybraniu innego klienta poczty ale jakos sie juz przywyczailem do outlook'a :) I raczej chcalbym przy nim pozostać, jedyne z czego zrezygnowalem i to dawno temu do internet explorer na rzecz firefoxa ale podobno IE 7.0 ma być podobny do opery wiec zobaczymy jak to bedzie... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak to odinstaluj jeszcze raz, otwórz edytor rejestru, wyszukaj wszystkie wpisy dot. outlooka (to taka ręczna robota ;P ). Ew. zassaj jakiś program do usuwania niewaznych/nieprawidłowych wpisów (polecam Reg Supreme).

Usuń wszystkie nieprawidłowe wpisy, wszystkie pliki z katalogu office'a, te pliki instalacyjne co on wrzuca na którąś tam partycję - tez. Potem zainstaluj jeszcze raz.

 

Ja tak robie jak mi się jakaś gra schrzani, np. Odinstalowuje grę, i przy próbie ponownej instalacji wywyala uninstal :/ , i tak na okragło, pomaga usunięcie wszystkich wpisów w rejestrze dot. tej gry. Pokombiniu coś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...