Skocz do zawartości
qbaneoplus

Brzeszczot W Ruch A Blacha Od Budy W Powietrze

Rekomendowane odpowiedzi

hej własnie wycinam bok budy no wszystko ładnie pikni wiertareczką wywiercilem sobie otwor no i zaczołem wyzynarką ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m a mi blach prawie w zeby przywaliła no to ja zawzięty zawałołem kolege zeby mi to potrzymał no to on to trzyma blacha po czescie opoarta o ławke maszynaa w ruch i z nowu to samo szarpie tym jak oszalałe ale wyciołem tak 3 cm no i nie wiem czy ciąc dalej czy cos jest nie tak czy ja cos zle robie prosze o porade bo pasuje mi to dzis zrobic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli blacha jest jaka naprawde cieńka to i tak będzie szarpać, w innym wypadku trzeba blache sztywno przymocowac do czegos stabilnego-innej rady nie ma no chyba, zeby wymienic brzeszczot na taki z drobniejszymi ząbkami :]

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wszystko jest sztywno przymocowane do czegos naprawde stabilnego i w pobliżu miejsca cięcia (pod blachą) nie ma pustej przestrzeni to winna moze byc: zbyt cienka blacha i/lub niewlasciwy brzeszczot.

Postaraj sie wszystko jak najsztywniej przymocowac.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra wyciołem poszło nawet zdeka szarpało ale wyzynarka przezyla pozostały mi taki 3-5 mm niedocinki bo mam wzorek z ostrymi zakrętami ale nie chce juz wyzynarką ale raczej brzeszczotem to doszlifowac czy to dobre rozwiązanie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ciąłes tą blache brzeszczotem do drewna :lol:

ja tam pamietam że troche trzęsło.. ale najwiekszy to robiło hałas.. musiałem napchac scierki do uszu i załozyc kaptur bo mie aż bebenki bolały :D jak naprawiałem okno w budzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no brzeszczot był do metalu i sie spisał nawet dzis pomalowałem wsio na blek mat motipem i wsio ładnie wygląda jeszcze tylko pleksje musze załatwic no i uszczelke do okna w kształcie u nie wiecie gdzie moge dostac??. Jak to wszystko zrobie moge cie wziąsc za moj magiczny frąt nad ktorym spedze troszke czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale czytałem duzo na temat tego szkła i wnioskuje ze jest bardzo cięzkie moze sie nei rysuje ale łatwo sie stłuc moze. co do fotek to narazie prace trwaja i mam tylko fona z aparatem tagze narazie nie warto se psuc wzroku

ps wie ktos gdzie moge dostac uszczeleke w kształcie U ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zwolennikiem szkla. Ja mam u siebie szklo od dwuch lat i jakos mi sie szybka nie stlukla. W dodadku szyba jest sztywna i bardziej dzwiekoszczelna od plexy. O zarysowaniu nie wspomne:] Acha szybke mozna tez fajnie wygrawerowac. Co do wagi to tez nie jest tak dokonca ze szklo jest strasznie ciezkie. 3mm mozna spokojnie przykleic np na silokon.

Edytowane przez tau

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wsumie za szkło bym taniej zabulil bo by mi szklaz odzut jakis znalazł i by mu sie z 5 zł dało i sylikon mam hhehhe no to bedzie spx jeszcze mam dylemat z front panelem bo chce dac mu taki niespotykany wiatraczek no i musze na niego kułeczko wyciąc tzn jest takie małe z przycisku ale ja potrzebuje wieksze nei wiecie jak to wyciąc?? czym??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uzylem steropca 10cm

Blachę tnie się raz a porządnie więc nie oszczędzalem

Kupilem taki arkusz steropca i podlozylem pod blachę.

Ciąłem blachę razem ze steropcem, kolega dociskał.

Nic nie szarpało a brzegi prawie wogole niepostrzepione.

 

ZMarnowalem steropiec za 10-20zł, ale nie mam problemów z wybitymi zebami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos gdzie moge dostac uszczeleke w kształcie U ???

To może jeszcze napisz skad jestes? W Warszawie na Pulawskiej na wysokosci ul. Dolnej jest sklep z wszelakimi wyrobami gumowymi, uszczelek U maja z 10 wielkosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...