Skocz do zawartości
mos84

Przejściówka Do Lan

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem właśnie laptopa od ojca z usa i nie moge znalezc w internecie przejsciówki żeby podłączyć LAN. Jest w nim karta sieciowa ale wejscie na sieć jest jakies inne. Jak znaleźć taką przejściówke np. na Allegro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to troche.

Może ten laptop nie ma karty sieciowej a to wejście - to gniazdo RJ 11 czyli gniazdo modemowe.

Jeżeli tak to rozwiązaniem może być sieciówka na karcie PCMCIA jeżeli laptop takowe gniazdo posiada.

(Podkreślam że nie widziałem tego laptopa i nie wiem co to za "cudo". A z tego do wiem - RJ 45 jest ogólnoświatowym standardem - jeżeli jest inaczej lub coś napisałem nie tak to proszę mnie nie besztać tylko zwyczajnie oświecić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie masz centrino, bo masz karte WiFi Cisco... i szczerze powiedziawszy to centrino moze Ci tylko zazdroscic ;)

Co to za laptop...

Czy przypadkiem nie posiada on karty sieciowej 3COM na PCMCIA. Do niektorch 3COMow jest wlasnie potrzebna taka przelotka...

Jak w tej aukcji widac...

http://allegro.pl/show_item.php?item=69696796

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SpiderMAN dzięki! o to mi chodziło! nie wie ktoś gdzie mogę kupić samą tą przejściówkę bez karty ?

 

znalazłem :> http://allegro.pl/show_item.php?item=71293219, jeszcze raz dzięki!

Ciesze sie, ze moglem pomoc.

A sprawdziles czy faktycznie masz sieciowke 3Coma? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...