Skocz do zawartości
SynZygfryda

19''vs17''; Samsung Vs Samsung Vs Belinea

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Historia prosta: chce kupić monitor. No i chciałbym poczytać opinie i wasze przemyślenia.

 

Samsung 173P+

Belinea 101920C

Samsung 913N

Samsung 193P+

 

Monitor głównie do grafiki 2D ale z checia zagram w jakas gierke no i napisze cos w Wordzie.

 

Chciałbym wydac okolo 1500zł I nie wiem czy powinienem wysupłać jeszcze kilka stówek czy nie. Bo z tym bedzie ciezko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dałęs zestawienie... ten 913N wogóle tu nie pasuje bo jest na innej matrycy. pozostałe to premium mva, czyl;i przeczytaj temat o samsungu 173P+, musisz sie zdecydować czy chcesz monitor na matrycy TN(nieznaczy złej), czy przepłącać za MVA z super-hiper obrazem wg. niektórych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego ze poczytałem o 173P+ chciałbym go mieć.

193P+ to ejdnak 19" ale za to drozszy o ok 500zl.

Belinea którą wymienilem to 19'', kosztuje okolo 1700zł no ale testy poczytalem i tez nie jest rewelacja niby do zabawy ze zdjeciami i grafika.

A 913N to 19'' no i jest tania.

 

Na tym właśnie dylemat polega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego ze poczytałem o 173P+ chciałbym go mieć.

193P+ to ejdnak 19" ale za to drozszy o ok 500zl.

Belinea którą wymienilem to 19'', kosztuje okolo 1700zł no ale testy poczytalem i tez nie jest rewelacja niby do zabawy ze zdjeciami i grafika.

A 913N to 19'' no i jest tania.

 

Na tym właśnie dylemat polega.

1739142[/snapback]

Od dwoch dni mam Samsunga 173P+ i jestem bardzo zadowolony na razie - jutro napisze wiecej.

 

Za 193P+ trzeba zaplacic ponad 2000zl...a to jest za duzo moim zdaniem jak na monitor. 17" LCD zupelnie wystarczy. Mozesz tez rozwazyc zakup Samsunga 770P - jest z parametrow lepszy od 173P+ - ale ma bardzo specyficzny wyglad - mi sie on po prostu nie podobal (w przeciwienstwie do 173P+).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...