Skocz do zawartości
Zxc

Nietypowy PSU

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ZAsilacz ATX wielkości 4 normalnych ATX jest to zasiłka serveriowa jej cena to 200$ (ok. 800zl ta cena miażdży wiem :)) jest to : COMPAQ PROLIANT POWER SUPPLY PN: 480082-001 ,ma on inne połączenia do płyty głownej niż zwykly zasilacz ATX przez co nie działa z moim EPX 8K3A ma ktoś może gdzieś rozpiske wtyczki do zasilacza ATX??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem nie ma 4 pokręconych wtyczek do mobo ?

i czy czasem na obudowie niepisze ps 4000 ?

to jest zasiłka 325W i faktycznie jest poteżna gabarytowo ale zbyt inteligentna /brak obciążenia jej nie rusza bo po prostu się nie uruchomi tylko bedzie próbkowała swoje wyjścia :) trzeba dać obciazenia na 5v i 12V tak w sumie na jakieś 4.5A / a poziomy napięć ma boskie prawie tylko zę nigdzie nie moge znaleźć jej specyfiakcji tzn ile amperkow na które napięcie max

jak to jest to to mogę podesłać Coi rozpiski wtyczek proliant kotra standard atx :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem nie ma 4 pokręconych wtyczek do mobo ?

i czy czasem na obudowie niepisze ps 4000 ?

to jest zasiłka 325W i faktycznie jest poteżna gabarytowo ale zbyt inteligentna  /brak obciążenia jej nie rusza bo po prostu się nie uruchomi tylko bedzie próbkowała swoje wyjścia :) trzeba dać obciazenia na 5v i 12V tak w sumie na jakieś 4.5A / a poziomy napięć ma boskie prawie tylko zę nigdzie nie moge znaleźć jej specyfiakcji tzn ile amperkow na które napięcie max 

jak to jest to to mogę podesłać Coi rozpiski wtyczek proliant kotra standard atx :)

z wtyczek to ma zwykłe ATX , taka czarna kostke i taka kostke podobną do wtyczek do płyt pod P4. Byłbym ci bardzo wdzięczny jakbyś podesłał ta rozpiske atx kontra proliant mój na emial filipzeg@wp.pl

pozdro i dziekówa!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czasem nie ma 4 pokręconych wtyczek do mobo ?

i czy czasem na obudowie niepisze ps 4000 ?

to jest zasiłka 325W i faktycznie jest poteżna gabarytowo ale zbyt inteligentna  /brak obciążenia jej nie rusza bo po prostu się nie uruchomi tylko bedzie próbkowała swoje wyjścia :) trzeba dać obciazenia na 5v i 12V tak w sumie na jakieś 4.5A / a poziomy napięć ma boskie prawie tylko zę nigdzie nie moge znaleźć jej specyfiakcji tzn ile amperkow na które napięcie max 

jak to jest to to mogę podesłać Coi rozpiski wtyczek proliant kotra standard atx :)

z wtyczek to ma zwykłe ATX , taka czarna kostke i taka kostke podobną do wtyczek do płyt pod P4. Byłbym ci bardzo wdzięczny jakbyś podesłał ta rozpiske atx kontra proliant mój na emial filipzeg@wp.pl

pozdro i dziekówa!!!

ok pojdzie jutro jak skany zrobię ale z tego co piszesz to masz ciut inny model niz ten z którym się spodkałem / a mozę to tylko inna rewizja wiec jestem ciekaw rozpiski napic i kolorków na wtyczce co ją posiadasz/

narka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że się wtrącę.

 

Mam podobny problem z moim zasilaczem (Też Compaq Proliant) zdjęcie:

 

http://www.overclocking.biz/modules/My_eGa...t/zasilacz1.jpg

 

Czy ktoś wie jak zgodnie z polska norma nazywa sie ta 18 pinowa wtyczka, która tam jest (18 pin - 3x6). Trochę mi szkoda ciąć bo jest naprawdę niezła (złocone piny fi 2 mm).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...